A szoba

Room

2017.06.29 sptt

Nagyon sötét film, ami egészen lebilincselő, hátborzongató, fordulatokkal teli. Szépen, lassan hömpölyög, nem a mostanában divatos videoclipes vágásokkal ugrál, de ez egyáltalán nem válik a hátrányára. Nagyon örültem, hogy kiválasztottuk ezt a filmet, mert szegényebb lennék nélküle, nagy hatással volt rám.

2016.09.11 puffancshercegnő

Nagyon jó film volt. Régen láttam ilyen jó drámát. És ahhoz képest, hogy a film jelentős része egy szobában játszódik, dinamikus volt a cselekmény, izgalmas. Igazi érzelmeket képes kiváltani a nézőből, anélkül, hogy nyálas lenne. Nagyon szép film

2017.10.22 Bazzzsi

Jacob Tremblay elképesztően hiteles és természetes tudott maradni végig. Eléggé felkavaró történet egy fikcióról, de sajnos rengeteg megtörtént eseményt olvasni az életben.

2018.04.14 TomÁcs

Megrázó történet, hiteles alakításokkal. Nem csodálom az Oscart! Sokáig bennem maradt ez a film, sokat gondolkodtam a történéseken. Nem lehet elmenni a kisfiú alakítása mellett sem.

2018.11.03 VvV

A kisfiú egy csoda benne. a történet maga nagyon felkavaró.

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Dráma

Iszonyú érzés, felzaklat, szétvernéd a tévét, mégis látni akarod és ez így van rendjén.

2018.07.09 Norbi

Nagyon érzelmes film a szó legjobb értelmében. Sok mindent érint a társadalomba való beilleszkedésnek a nehézségeit, a hosszútávú fogság negatív berögződéseit. Nagyon átlehet élni mind az anya, mind a gyerek helyzetét, meglepően izgalmas dialógusakot... Több

2016.10.13 Fahéjgolyó

Nagyon megrázó a története, amit remekül mutatnak be a színészek. Habár a film nagy része tényleg egy szobában játszódik, mégis az érzelmi hullámok miatt nagyon mozgalmas. Érdemes megnézni, senki nem fogja megbánni.

2018.01.25 diumiu

Nagy izgalommal vártam a filmet és nem csalódtam. Hihetetlenül lebilincselő, izgalmas és azt kell mondanom hatással volt rám. Brie Larson és a kis Jacob párosa fantasztikus. Ajánlom mindenkinek!

2016.10.24 hsanya182

Érzelmeket megindító, szép kis filmre sikerült, anya és fia kapcsolatáról. Meg kell szökni a meszokott szobából, kockáztatni kell, lehet új a változás, de kitárul a világ, majd magadtól búcsúzol el a régi beszűkült világtól amit régen szerettél... Lassú lefolyású dráma, elviselhető, érdemes végignézni...

2017.07.23 Lonka

Nagyon megrázó történet, amely a kiemelkedő alakításokról szólt számomra. A kisfiú nem is tudom elképzelni, hogy miből tudott meríteni, hogy tudott bizonyos jelenetket eljátszani vagy értette -e egyáltalán miről is szól a film.

2016.09.08 wintermat

Nagyon jó és hátborzongató film, belegondolni, hogy valós törénet kiráz a hideg. A vászonra remekül átvitték a történetet és Brie Larson játéka mellett a kisfiú alakítása is zseniális.

2016.08.29 Szivárvány1

Szerintem idén ez volt az egyik legjobb film amit mozivásznon láthattam. Érzelmes és elgondolkodtató. Meglepő volt a színésznőt ilyen filmben látni, de nagyon jó vette az akadályokat. A zene és a színészi gárda is zseniális.

2017.04.09 MKristijan

Szépen bontakozott ki a történet, benne minden kérdésre választ kaptunk. Kifejezetten nem olvastunk utána a filmnek, így mondhatni szűzi volt az élmény. Így nagy fordulat volt az is számunkra hogy a filmben szereplő gyermek nem lány hanem egy fiú. Kb... Több