Kong: Koponya-sziget

Kong: Skull Island

2022.04.08 elekm90

Kevés műfaj áll távolabb tőlem, mint a megaszörnyek összecsapására bazírozó látványfilmek, de azt kell, hogy mondjam, hogy a készítők nagyjából kihozták belőle a maximumot. Nyilván nem a történet az erőssége, kicsit zsúfoltnak is éreztem. Túl sok kar... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Tom Hiddleston és Brie Larson főszereplése miatt néztem meg végül ezt a filmet annó IMAX-ben és nem csalódtam. 3D-ben nagyon ütős és monumentális alkotás. Egyedül némelyik csatajelenet volt nagyon gagyin kivitelezve, de ettől eltekintve szórakoztató egész estés alkotás számomra.

2021.11.25 Norbert93

Rebootok kora

A rebootok korát éljük, megértünk már borzalmasat, rosszat, kevésbé rosszat és még nézhetőt is. A Koponya-sziget az utóbbi kategóriába tartozik, de még mindig azt mondom, hogy a rebootok legfeleslegesebb darabja, tekintve, hogy az előző is éppen alig múlt 10 éves. Bár az egész King Kong nekem a mesefilm-kategóriába sorolható, amit legfeljebb 10-11 éves koromig tartottam igazán jónak, még mindig azt mondom, hogy némi lehetőség és romantika azért van a Koponya-szigetben, de pihenhettek volna még az ötlettel pár évet, persze értem én, hogy mindenki filmes univerzumot akar építeni, de ez a hajó szerintem már elment. Egy stúdió összehozta, mi tátottuk a szánkat, majd egyszer csak vége lett, és a varázs elmúlt.

2021.07.31 BoBamburg

Az újrázott szörnyfilmek közül nekem ez jött be eddig a legjobban. Oké, a párbeszédek nem túl erősek, de a színészek jók, a történet kalandos, és a látvány is nagyon ott van, így végig le tud kötni a film.

2018.03.26 Filmelemző

Nagyon látványos, de sztorijában gyenge film. Leköti az embert, de túlságosan nem vágyik arra, hogy újranézze miután látta, mert hiányzik belőle valami. Talán egy -egy karizmatikus figura, valami fordulat, meglepetés esetleg rafinéria. Szimplán jó kis kalandfilm.

2017.10.20 Bazzzsi

Én bírtam a filmet bár egy kicsit olyan mixnek éreztem. A története picit gyenge, meg a kapitány bosszúvágya sem túl indokolt, de a látványt tudtam értékelni. Az óriási bivalyok, meg a gyíkszerű lények.

2018.04.16 TomÁcs

Kalandfilmek teljesen megteszi. A látvány bejött ezzel a giga gorillával. A történetben sem voltak nagy bakik. A sziget is látványra egész jó volt, bár a csattanó elmaradt.

2022.04.23 drg0602

Teli látványos, izgalmas jelenetekkel. Egyik legjobb Kong-film, amit láttam. Hatalmas állatokkal teli, izgalmas jelentekkel elkészített látvány-orgia. A helikopteres jelenet egyszerűen lenyűgöző! Az ott elénk táruló jelenetek elképesztően jól vannak ... Több

2022.04.18 stevepisti

Hatalmas látvány, hatalmas szörnyekkel. Aki szereti Kong történetét, annak ezt is érdemes megnézni, nagyon jól ki van dolgozva a lény és a világa is, ahol él.

2020.10.20 jfruzsi97

Nagyon tetszett egyik legjobb remake, látványos, jó szereplőkkel. Szerintem a történettel nem volt probléma, mivel élvezhető volt, lekötött.

2017.07.23 Lonka

Azt hozta a film, amit elvártunk tőle. A története korrekt volt és a látvány az óriási majommal, a csontevő lények az óriási állatokat jól megcsinálták, nem éreztem a CGI-t.

2017.06.26 rainman

Semmi olyat nem láttam, ami nem szerepelt már korábban milliónyi filmben! Mind a sztori, mind a dialógusok, mind a jelenetek… volt egy „ezt már láttam” érzésem. De valamiért mégis működik a film. De legalábbis szórakoztató! Ez pedig manapság már hata... Több

2017.12.10 Greeta

A látvány, amit elénk varázsoltak a különös és ismeretlen szigettel az nagyon tetszett. A felfedezőkkel együtt ismerhettük meg a sziget rejtelmeit. A történet picit egyszerű.

2019.01.28 Timcsi

A látványra nem lehetett panasz, és igazából a történetre sem. Pörgős és látványos film.