Kong: Koponya-sziget

Kong: Skull Island

2019.06.04 Artúr

Izgalmas, vagy mégsem

Nekem a történet kicsit botladozott. Úgy éreztem, hogy izgalmas moziélmény volt, de ha még egyszer kellene választani, akkor nem ezt nézném. Sok nachosszal, kólával elment. ;)

2017.03.12 TribeBubu

Számomra a sztori ugyanolyan béna volt, mint a 2014-es Godzilláé (sőt, talán nagyjából ugyanaz volt az egész történet.) Viszont itt a rendezés valami fergeteges lett. Igazi látványorgia, de szerencsére nem csak simán drága a látvány, hanem ötletes is... Több

2021.02.19 Róbert Molnár

Egyszer nézhető, kicsit bugyuta remake. Könnyed szórakozásnak főként a látványvilága miatt felfogható. Viszont abszolút felejthető. Samuel L. Jackson pedig ezeknél minőségibb filmekhez adja többnyire a nevét.

2018.06.06 Recensor

A Konghoz hasonló látványfilmek reneszánszukat élik most Hollywoodban (legújabb ilyen a Rampage Dwayne Johnsonnal). Ezekben a filmekben mindig vannak óriáslények és persze hősök is. A Kong kicsit jobbra sikeredett a többinél, mert csavartak egyet a s... Több

2018.03.30 NFG

Számomra egy nagyon látványos film lett! Az effektek baromi jól meg lettek csinálva! Igazán izgalmas lett és a színészi játék is klassz lett! Én csak ajánlani tudom!

2017.07.07 Gábor Rózsa Nézhetetlen

Szép.. szép. Azt nem is lehet mondani, hogy nem az. A hasonló kaliberű filmekhez képest tényleg igényes volt a látvány és némelyik képnél kedvem lett volna megállítani és nézni kicsit még. Úgy, hogy ebben 5-ös csillagot adtam volna rá. Na, de a törté... Több

2017.06.25 jake_green

Ajánlom mindenkinek aki egy könnyed akció-kalandra vágyik. Az tetszett benne, hogy a film nem vette túl komolyan magát. Nem feszegette a miért kérdést, sok benne a vicces jellem, szerelmi és személyes szál egyáltalán nincs benne, csak mész-mész-mendegélsz a látványos kalandok között.

2017.07.04 Olivér Rózsa

Nem tudom hogy ki hogy van ezzel de nekem már nem tud izgalmas lenni hogy két aminációs lény (kinek ki sincs építve a karaktere) harcol egymás ellen. Úgyan ezt éreztem a godzillánál és a jurassic parknál is.

2017.06.24 Plisetsky

Nem volt rossz, de nem egy mestermű. Egyszer nézős. A leges legjobb az Tom Hiddleston volt :3 meglepett hogy ő is szerepelt benne ^^ most is nagyon jól alakította a karakterét!

2017.05.29 T.Andras

Nem voltam lenyűgözve a filmtől, ennél azért többre számítottam. Háromszori nekifutásra sikerült végignéznem, nem igazán tudott lekötni a story. Jobb filmet is lehetett volna készíteni ebből a történetből.

2017.10.02 Bibabac

Szerintem az idei év egyik legizgalmasabb, leglátványosabb filmje. Hihetetlen, mennyit fejlődtek a legutóbbi Kong film óta, nekem nagyon tetszik a végeredmény. Mindenkinek érdemes megnéznie, ha más nem, a látvány miatt.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Nehezen álltam neki megnézni, nem vagyok egy óriás majom rajongó. De ez a film meglepett. Remek kis akció film. Ez egy jó kis Kong mozi.

2017.07.24 Krisz860423

A jó látvány ellenére egy lerágott sztori és nekem nem jöttek be a gyík-szörny izék sem benne. Lehetett volna benne több innováció és csavar. Nem vagyok oda az újra feldolgozásokért, mert szinte semmi új nincs bennük.

2018.10.03 freeman

Zseniális film