Star Trek: Kapcsolatfelvétel

Star Trek: First Contact

2017.10.22 Deku

Egyszerű és mégis varázsos kis történetet kerekítettek ide ami nagyon tetszetőssé változtatta a történetet. Nagyon aranyos varázsa van a filmnek, ez nagyon tetszett és elkápráztatott engem.

2016.10.10 niky86

Mindenkinek csak ajánlani tudoma filmet. külön tetszett, hogy a cselekmény több szálon fut és tele van a film jobbnál jobb poénokkal. Nagyon látványos, a színészek is szuperek.

2015.08.12 Corazon.Donq

Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve.

2014.11.27 Rajkó

Az ezzel a csapattal készült filmek közül talán ez a legjobb. Persze nekem mindenből az eredeti a kedvencem, és a Star Trekből is a Kirk-kapitányos verziók a kedvenceim, de ez azért kifejezetten jól sikerült, volt benne jó pár igazi Star Trekkes momentum.

2016.10.14 tyna19955

Nem rossz látni, hogy a Star Trekből valami értékelhető filmet is ki tudtak hozni, mert őszintén szólva szerintem sem az eredeti, sem az új sorozatnak nincs semmi értelme. De a film egy egészen élvezhető sci-fi volt. Persze gondolom ezeket is akkor élvezi legjobban az ember, ha nagy fan, és mindent tud a legapróbb részletekig.

2017.08.13 Melack

Nem tudom hová tenni a filmet. Jó. látványos (korához képest). benne van ,minden. amitől Star Trekes, mégsem tudom azt mondani, hogy ezzel kezdje az ismerkedést a Star Trek világával az, aki még nem találkozott vele. Talán a későbbi filmek jobbak erre. Ehhez kell ismerni az előzményfilmeket, meg a Picardos szériát is.