Star Wars IV. - Egy új remény

Star Wars

2016.11.14 rainman

A tökéletes szórakozás! Film többet nem adhat, mint amit adott milliónyi embernek, köztük nekem is: álmokat, vágyakat, kalandot! George Lucas megcsinálta, nehéz lesz túlszárnyalni! 40 év távlatából is örök kedvenc!

2015.02.10 Milanman

A Csillagok háborúja vitán felül a filmtörténelem klasszikusa. Műfajában mindenre hatással volt, ami utána következett, átformálta az emberek gondolkodásmódját, sosem tudtunk utána úgy tekinteni a csillagokba, mint a filmet megelőzően. Kultuszfilm, örök érvényű sci-fi-űropera, életstílus.

2019.04.03 MidoD7

Brutálisan stabilan rakták össze ezt a sztorit. Soha nem láttam még ennél nagyobb színészi alakítást. Mindenkinek kötelező. Szuper színészek, fantasztikus zenék. Egy szóval: zseniális!

2018.03.07 kevelin

Olyan világot teremtettek, ami soha nem fog kimenni a divatból. Az egyes részeket nem tudnám külön jellemezni. Tökéletesen felfűzött rendszer az első hat filmet tekintve.

2021.07.22 stewie_griffin_2005

Nagyon jó film, csak annyi a hibája, hogy kicsit érzéketlen, drámától mentes, és néhány jelenet mai szemmel túl rövid idő alatt lett levezényelve. Persze 1977-ben lehet, ez volt a megszokott. A Birodalom visszavág viszont kijavította ezeket a hibákat... Több

2017.04.18 bgnz367

Kultikus filmről van szó. Gyerekkoromban bármennyiszer megtudtam volna nézni. Akkoriban még nem a látvány, az effekt volt a döntő egy filmnél hanem az értékes történet és a szereplők játéka.

2017.03.26 Csillagpor

Nem semmi film, az már biztos. George Lucas neve ma már biztosíték a sikerre és nem véletlenül. Rengetegszer láttam már és mindig újra és újra ki tud kapcsolni és el tud vinni egy igazi különleges világba. Zseniális.

2016.08.02 VFTS

Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban valami elkezdődött. Az első hat részből egyértelműen a legjobb, nem véletlenül lett igazi klasszikus a sorozat. A mai film technikák ellenére még ennyi év távlatából is megállja a helyét.

2016.07.25 Leilani

Nagyon szeretem az összes Star Wars filmet, de mind közül ez a kedvencem, a karakterek nagyon jók, a kedvenceim Han és Chewi. Nagyon izgalmassá, humorossá teszik a filmet. Akciódús és látványos film.

2017.01.02 Scramananga

Szeretem ezt a filmet, mindenképpen nagy mérföldkő a filmgyártás történetében, de nekem néhol már, egy kicsit gagyika. Nyilván a technológia hiányára róható fel, de pl a vége felé lévő "harc" szerintem messze nem olyan jó, mint vártam. Persze, lehet ... Több

2019.07.16 ZozArt89

Az idő múlásával sem kopik meg eme film nagyszerű fénye. Egyedi és iránytmutató darab amit az effektek ellenére is bármikor újra tudnék nézni és szórakozni rajta.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A SW vilag legtobbszor ujranezheto filmje sztem, annak ellenere, ha technika es a kepi vilag ma mar sok helyen minimum vicces. Ez az a film, amit szerintem a nem hardcore Sw rajongok is szerethetnek, mert minden karakter a helyen van es lehet egyutterezni es szeretni mindenkit.

2019.01.27 Érdeklődő

Talán a legjobb kitalált történetű alkotás.

Szerintem, a mai napig nem született még egy ilyen kimagaslóan jól kitalált történet, mint ez. Az írói elgondolás mámorító, a megvalósítás pedig hihetetlenül jóra sikerült. Nem csoda, hogy máig nem vesztett a népszerűségéből.

2016.02.12 Balint

Lehet ezt a részt nem szeretni?