Star Wars IV. - Egy új remény

Star Wars

2016.05.02 wooderman

Nagyon unalmas és elcsépelt ennyi sok részt végigvinni. Egykoron szerettem, de a túl sok rész miatt már unalmas,és élvezhetetlen..Sorozatok mesék készültek belőle,kár hogy ennyire elcseszték.

2016.08.21 Pirospingu

Örök klasszikus, kár kihagyni. A történet abszolút lehengerlő, a világ amelyet a Star wars megteremtett örökre beleégett a celluloid szalagra, ahogy mondani szokás. Tényleg meg kell nézni! Személy szerint nekem ez egy bárhol bármikor megnézős film.

2016.04.28 Bogi

Még nagyon kicsit voltam amikor láttam. Mindig az az érzés az az idő jut eszembe erről a filmről, hogy mennyire egyedül voltam és csak a filmek tudtak kirángatni a letargiámból. Bár ez sokszor még most is így van sajnos. Minden film kicsit megbent be... Több

2017.06.23 timar88

Az egyik legnagyobb klasszikus amit valaha készítettek. Mostanában már a technika ott tart, hogy ilyen volumenű, új hatást elérő filmeket nem készítenek.

2016.05.21 Vadgazda

Az első és igazi Star Wars mozi ami a Jedi visszatérig a világ legjobb trilógiája a Gyűrűk Ura mellett. Sajnos a többi nem sikerült olyan jóra, hát még most a 7. rész. Mindenki nézze meg az első hatot de leginkább az utolsó 3-at megéri az időt!

2016.01.14 esfworld

Lehet azért mondom ezt, mert az előzménytrilógiákat láttam először, de ez a film a széria leggyengébb darabja. Tudom, ezzel kezdődött minden és erre épülnek a dolgok, de nekem valahogy unalmas és súlytalanok a jelenetek.

2017.05.31 szkodvig

Gyakorlatilag kis srác korom óta tart a szerelem köztem és a Star Wars között! Számomra a második legjobb ez a rész, az első természetesen a birodalom visszavág mint sokaknak. Nagyon jó kis története van és a szereplők,ahhoz képest akkor még amatőrök voltak és mégis hatalmasat alakítanak benne.

2015.08.17 Sodanth

Az Erő legyen velünk!

Megkerülhetetlen scifi alapmű. 77-ben sikerült valami olyat alkotni ami addig nem volt. Lucas és csapata (őket nem mindig említik) megalkotta az első igazi szórakoztató látványfilmet, ahol már a szereplők és a sztori fölé emelkednek a vizuális effekt... Teljes kritika

2016.02.09 norbi0102

A Csillagok háborúja vitán felül a filmtörténelem klasszikusa. Műfajában mindenre hatással volt, ami utána következett, átformálta az emberek gondolkodásmódját, sosem tudtunk utána úgy tekinteni a csillagokba, mint a filmet megelőzően. Kultuszfilm, örök érvényű sci-fi-űropera, életstílus.!!

2018.03.19 Rendszergizda

A Star Wars szériát nem kell bemutatnom szerintem senkinek, a világ leghíresebb és legnagyszerűbb nagyszerű sci-fije! Ha összességében nézzük a szériát nem mondanám hogy ez legjobb része, de nem is rossz.

2015.06.30 padfoot8925

Szeretem a mai napig, de inkább csak az első három részt ajánlom mindenkinek. Igazi Sci-fi klasszikus, ami még mai szemmel is simán megállja a helyét! Rajongóknak kötelező.

2015.05.13 superxaba

Sci fi bibliát csinált ezzel a filmmel George Lucas, korszakokkal előréább járt amikor elkészítette mint korabeli filmes társai, közel negyven évvel a premier után még mindig lenyűgöző

2015.07.13 prongs2001

A karakterek és a történet miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt. Tetszetős és izgalommal teli.

2015.04.24 adibandii

Nagyon király film.Lehet hogy régi,de jobb,mint némelyik mai film.Kitűnő film látványosság és szereplő szempontjából.A történet is nagyon eredeti,sehonnan nem lett lopva,szoval egy felejthetetlen élmény volt számomra.