Taxi

Taxi

2016.01.25 juhasz-david93

Szuper film, kitűnő akcióvígjáték, a legjobb az egész szériából (ez általában így van a folytatásos filmeknél). Ütős poénok, elfogadható történet. Kábé havonta műsoron van a tévében :D

2016.05.13 wooderman

Amikor először láttam, egyáltalán nem tetszett, nem is értettem hogy mások miért ajnározzák.Aztán nemrég ismét belefutottam,és rá kellett jönnöm, hogy zseniálisan van kitalálva a történet :)

2018.07.07 oneminute

A francia filmalakotás egyik csúcspontja a vígjátékok terén. Láttam párszor. Aki szereti ezt a fajta humort, annak szórakoztató vígjáték.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja szeretni fog. Igazán vicces és szórakoztató egy francia film, mondjuk én alapból szeretem az ilyesfajta francia filmeket.

2015.06.17 Tomi

Egy nagyon vicces akcióvígjáték, ahol nem igazán a történet számít hanem a humor amit a film nyújt és az nagyon rendben van. Aki nem látta nézze meg nem fog csalódni, aki meg látta nézze meg újra mert ő sem fog csalódni ;)

2016.11.07 Tibor1114

Ha valaki szereti a jó francia vígjátékokat azoknak ez a mozi kötelező. A feltürbózott verdák a nyomi zsaruk és persze a jó sofőrök teszik felejthetetlen mozivá eme remek alkotást.

2016.10.02 Lost Silver Book

10/10 Zseniálisan kattant film! Nem egy komoly darab, és nem is a kocsik vagy sebesség világáról szól a film, ahogy azt első ízben gondolnánk. A vígjátékok csúcsa, mára alap film lett. Ha a folytatását nem is nézed meg, az cseppet sem baj, de ezt, az... Több

2016.06.24 portal91

Noha szerintem az első rész lett a leggyengébb, de ettől függetlenül egy nagyon jó akcióvígjáték. Szerintem a franciák mindig is jók voltak ebben a műfajban, kihagyhatatlan darab!

2017.07.04 gerda

Többször nézhető vígjáték, vicces megnyilvánulásokkal. A legjobb francia vígjátékok között ott a helye. A színeszek is nagyon jól játszák a szerepüket.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek nagyon jók, Samy Naceri alakítása nagyon tetszett. Többször nézhető, szórakoztató film!

2016.07.25 N.Béla

Imádom ezt a klasszikus vígjátékot. Izgalmas és imádnivaló karakterek. Nagyon jól vegyítve van a filmben a szerelmi fonalak, cívódások, romantika, Humor és vígjáték elemek és persze az akciódús nyomozós momentumok. A 98-as egyik legjobb film.

2016.07.24 Igob1

Zseniális francia vígjáték. Talán az egyik legjobb. Kiváló humor és kiváló legjobb francia színészek emelik fel ezt a filmet a legjobbak közé. Halálra nevetem magam mindig, ha televízióban belebotlok. Tényleg az egyik legjobb. Remélem még sokszor leadják.

2018.08.07 varkonyiildi

Nem mostani darab, de mégis nagyon élvezem, tök jók a jelenetek, a szereplők játéka, az effektek, a hanghatások és úgy összességében az egész film nagyon jól összerakott.

2015.05.13 Szeky

Ki ne ismerné Daniel és Emilien történetét? Szerintem ez egy nagyon jó film, akciódús autós jelenetekkel, elmés megoldásokkal és francia humorral. Az esetlen nyomozó és a vagány taxisofőr lekapcsolja a legdurvább bűnözőket is.