Taxisofőr

Taxi Driver

2019.04.06 MidoD7

Azonnal üt és oda, ahova kell. Nem totojázik ez a film. Amolyan durr, bele mindent fílingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2024.02.25 Tomipapi

Klassz film. Jól felépül a történet. Bár a mai (2024) szemmel nézve kicsit darabos a vonalvezetése.

2024.02.21 Schumy1

De Niro nagy klasszisa. Nagyon eltalált az egész. Remek!

2019.07.15 ZozArt89

Itt is megtapasztalhattuk azt amit oly sok filmben is, hogy Robert de Niro szinte minden típusú filmben megtudja állni a helyét. ÉRdekes történetet dolgoz fel, izgalmas és szerethető film.

2024.01.27 Zelegor

Istenített film, de mire fel?

Mármint komolyan nem értem, rém egyszerű történet, közönséges helyszín, tény, hogy így tudnám elképzelni én is a 70-es évekbeli New York lepukkant városrészeit, de egyszerűen néhány érdekes kamera kompozíció kivételével semmi olyat nem mutatott a film, amit más mozi ne tudott volna megugrani. De Niro igen, kivételesen tehetséges színész, elképesztően jól alakította az egész film alatt ezt a mérhetetlenül ostoba karaktert. Egyáltalán nem tudtam azonosulni vele, ráadásul a történet is olyan körítésben van, hogy hiába keresi az ember a részleteket, itt ilyesmire nem is kell figyelni. A Sakál napja című film jutott eszembe, de még így is ég és föld a két film. Itt amit értékelni tudok 3 csillaggal, az Robert De Niro színészi tehetsége, néhány kreatív kameraszög, és alapvetően két csillagra értékeltem volna, de a film vége feltornázta 3-ra a történetet. Tartom magam ahhoz, hogy sokakban nosztalgiát idéz, illetve kultfilmnek mondható (ezért is néztem meg), de egyértelműen túlértékelt alkotás, és szerintem fair módon értékeltem.

2017.03.12 NorbiP

Mindenki imádja ezt a filmet, és én nem értem, hogy miért. Én (sajnálom, de) egyszerűen utáltam ezt a filmet. Nem tudom megmagyarázni miért, de nem tudtam élvezni

2019.01.30 lauralaura

Nagyon fájdalmas, de az egyik kedvenc filmem. Olyan pont jól nyomasztó, meg olyan szép is.

2015.04.22 Mate

A Taxisofőr nem az a film, amit adnak a tévében hét közben és kedvem szottyan hozzá. Kemény témákat feszeget és egy nagyon szélsőséges gondolkodású emberről szól. aki a társadalmi normákkal tökéletesen ellentétesen gondolkodik és viselkedik. Gyönyörű... Több

2017.01.22 valery

Klasszikusnak mondható film. Nehezen lehet kiszámítani a történetet és a jeleneteket, emiatt igazán érdekfeszítő és izgalmas. Frappáns, érdekes jelenetek és tökéletes dramaturgia.

2015.06.25 FarZoo

Egy nagyon jól összerakott film, ami elgondolkodtató, komoly mondanivalóval bíró, egyedi alkotás. Érdekes a történet, hiteles a színészi alakítás. R.De Niro karaktere jó választás a szerepbe.

2016.12.07 Szorcsik

Robert De Niro korábbi filmjeivel kapcsolatban kicst el vagyok maradva, így elérkezettnek láttam az időt, hogy hiányosságomat elkezdjem bepótolni. Első választásom a Taxi driver volt, amely teljesen elvarázsolt. Rögtön megértettem, miért zengenek róla ódákat a filmszeretők.

2016.10.13 tiszaizsofi

Ennyi idő eltelte után is tetszett a film érdekes volt látni ilyen fiatalon Robert de Nirot. Látszik hogy már akkor is jó színész volt , ő adja a film igazi jó színvonalát. Tartalmas és érdekfeszítő krimi.

2016.05.23 Edeske

A fiatal Robert De Niro ebben a filmben sem okozott csalódást. Hitelesen és profin alakít, nagyon meggyőző a szereplése, ami által igazán beleélheti magát a néző az eseményekbe.

2015.10.16 Blindspot

Kategóriáján belül azt mondhatom, hogy egészen pofás kis alkotás. Nem akar több lenni, mint ami és ez nekem pont elég is volt egy szombat délutánra. Imádom az ilyen kis egyszerű filmeket, amik csak kikapcsolják a nézőt.