Ted

Ted

2021.08.06 stewie_griffin_2005

A humora néha elég beteg, de sokat tudtam nevetni rajta, szerintem vígjáték kategóriában az egyik legjobb. A története nem nagy szám, de nem is az a lényeg, a jó poénok és a jó színészi alakítások miatt lett jó a film (Mark Wahlberg jó volt, Mila Kunis meg annyira gyönyörű, bizony ő is hozzátett a filmhez). 9/10

2019.04.23 petraszab

És mindenkinek tök természetes, hogy beszél a maci. HA ettől elvonatkoztatok, talán még vicces is helyenként.

2017.10.14 kevelin

Másodjára nézve elég szörnyű. Van benne néhány jó poén, de nagyon alpári és nagyon undorító. A maci aranyos, a sráchoz fűződő barátsága is nagyon jól be van mutatva, de elég bugyuta dolog hogy 30 évesen még egy maci a fontos neki..

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon undorító és debil vígjáték, de tény, hogy a maga nemében egyedülálló. A Family Guy alkotója még mindig tud valamit. Voltak benne jó poénok és az alapötlet is nagyon jó, de nem értem, miért volt szükség annyiszor azokra a tipikus alpári poénokra, amiket már ezeregyszer is végighallgathattunk.

2016.09.11 Curacao86

A "Family Guy" elkövetője, valamint a főszereplők Mark Wahlberg Mila Kunis valamint Giovanni Ribisi miatt feltétlenül érdemes megnézni. Az ilyen fajta humort, amit Seth MacFarlane (és hozzá hasonlók) képvisel, erősen kordában kell tartani és mértékk... Több

2019.01.06 szabomarc

Halálra nevettem magam rajta, minden poén nagyon üt, nagyon tetszett a film. Mindenkinek ajánlom, bár az adott korhatáros karika nem véletlen van rajta, de eszméletlen jó lett szerintem.

2015.05.27 zsanett0820

Annyira akartam látni ezt a filmet a moziban, hogy anno ezt kértem szülinapomra, hogy nézzük meg. Nagy hiba volt... Mellékesen megemlíteném, hogy bár nem róható fel a film készítőinek, de a mozi dolgozóinak annál inkább, hogy erre a szemétre beengedt... Több

2016.02.08 Nathan03

Először mikor láttam az előzetest annyira nem is érdekelt a film aztán levetítették a moziba és jöttek a kritikák amik nagyon dicsérték. Így megnéztem és nem csalódtam a poénok nagyon jók végig nagyon szórakoztató a film, Wahlbergnek jól áll a szerep. Tényleg csak ajánlani tudom, mert nagyon vicces.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Nagy volt a hírverés körülötte de szerintem feleslegesen. Szeretem a family guyt de ennek nem sok köze van hozá stílusban. Nagy csalódás volt számomra.

2015.07.26 szd91

Tetszett, de kicsit túl volt sztárolva. Mindenképpen felnőtteknek szánták, nem egy cuki plüssmaci. Mocskos szájú, elzüllött medve, de nagyon jókat lehet röhögni rajta.

2015.06.11 Brigusz724

Nagyon jó film lett, és olyan érdekes egy felnőtteknek való filmben egy plüssmaci szerepel. Amúgy Ted egy hatalmas nagy humorzsák, és már nagyon várom a második részt.

2015.07.22 london2012

Beteg egy film az biztos minthogy a rendező is az :) de pont ezért szeretjük már aki szereti. A ted is hozza a megszokott stílusát a rendezőnek humoros és JÓ.

2016.10.10 Hablaty

A film beteg, de hát ezt is vártam tőle, az alkotók neveit olvasva. A szereposztás csillagos ötös.

2015.06.19 kovi23

Nekem nagyon tetszett, jókat röhögtem rajta. A sztori jó, végre nem egy sablon sztori, a poénok ütősek, a színészek királyak. Az ízléstelen poénok ellenére, van olyan, amelyik ha belegondolunk, adott élethelyzetből csinál viccet. Pl egy randi utáni m... Több