Ted

Ted

2015.06.05 Mr. Z

Sokan nem értékelték ezt a filmet eléggé. Persze kissé erős a humora és nem az a tipikus light-os fajta. De ez ilyen azonban számomra ez is feldobta a hangulatot nem is kicsit. Volt pár erőltetett és kissé gyengébb rész de azokat leszámítva jó volt.

2015.11.02 sztankobazsi

Egyszerűen borzadalom ez a film.Nem is értem miért kell ennyire a fellegekbe emelni, annyira szánalmasak benne a poénok, hogy ettől az egész film meglehetősen bugyutának tűnik. Az a bizonyos ének is hihetetlenül pocsék. Csupán trágár szavak értelmet... Több

2015.11.10 tamas84

Nem igazán tudok visszaemlékezni olyan filmre, amelyben jól sült volna el az animált karakterek és a színészek közti összjáték, egyedül talán a Paul jut eszembe, a Ted azonban kivételt képez ez alól. Nem tudom, hogy van-e ennek bármi köze ahhoz, hogy... Több

2017.07.04 gerda

Kicsit fura film számomra, felnőtteknek szóló poénok néhol nekem kicsit soknak bizonyultak és furák voltak egy maci szájából. Annyira nem kötött le de egyszer meg lehet nézni.

2017.03.01 Zenta

Sok filmen azért nem tudok őszintén szórakozni, mert indokolatlanul piszkosszájúak. Ez alól kivételt képez a Ted, amin annyira nevettem, hogy szinte már megfájdult a hasam.

2015.06.16 Miss Rika

Nos ez erősen a korhatáros vígjáték kategóriát gyarapítja. Így meg is értem, hogy nem rajongott mindenki érte hisz mindenkinek más az ízlése a vígjátékok terén is. Nekem tetszett mert nem szokott az ilyesmi zavarni ahogy tetszik egy helyzet komikumokkal teli vígjáték is. Érdekel mi lesz majd a folytatásban.

2015.06.04 era93

Hát igen a Ted erősen korhatáros humorral van megáldva de ettől szeretjük. Aki pedig nem szereti az emiatt nem kedveli. Nekem mindenesetre oltári élményt nyújtott Ted maci a perverz humorával és Wahlberg is nagyon jól játszotta a szerepét. Külön kedvencem volt a Vihar dal :D

2016.09.06 Nnoorraa

A kategóriában jónak mondható film, de nekem nem annyira jött át. Voltak részek amik unalmasak, és voltak amik megnevettettek. Egyszeri nézésre szórakoztató, de maradandó élményt nem nyújtott.

2015.10.28 krysn95

Szerintem elég jól belehet lőni, hogy mire számíts. Ha képbe vagy az alkotó munkáival akkor nem fogsz szét döbbenve ülni a film végén. Frissítően új és remek vígjáték egy patent Marky Markkal..aki szerintem kb magát alakítja. Mila Kunis nekem minden... Több

2015.06.18 szune40

Volt ebben a filmben valami ami kissé újszerűnek hatott. Talán ez a mackós megoldás volt ami miatt másnak éreztem. Nekem tetszett ez a felnőtt korhatáros vígjáték. Úgy vagyok vele, hogy nem kell túl komolyan venni az életet hisz úgy sem éled túl :)

2015.06.17 nikiszalanics

Nagyon király film régen láttam már ilyen jó vígjátékot!!! Legjobban a dal tetszett, amire még mindig emlékszem! "Hogy ha hallod a villámot nehogy bekekszelj csak fogd meg villámtesód és mond ezt el egyszer kapd be villám szopd le a f****m nem is vagy te más csak egy isten fing!!!"

2018.08.10 varkonyiildi

Aranyos és szerethető fantasy, amiről nem tudok és nem is akarok rosszat mondani aki egy hasonló könnyed mesére vágyik, annak maximálisan tetszeni fog a film.

2016.11.22 csocsicsoda

Seth MacFarlanenek remek humora van. Picit beteg film, de kedvelhető karakterek vannak benne. Mila Kunis játéka nekem eléggé egyhangú.

2016.08.23 beus1987

Beteg film az biztos, de nekem tetszett. A maci nagyon kis formás volt.