Tekken

Tekken

2021.06.03 Norbert93 Nézhetetlen

Értékelhetetlen

Nem fogom szaporítani a szót: ehhez képest az elfeledett, csak és kizárólag VHS-re kiadott, régi, kínai "verekedős" filmek az egyetemes filmművészet csodájának tűnnek.

2017.05.02 mamiéstöti2

Akik ismerik a játékot azoknak kötelező darab, bár mint a legtöbb adaptáció ez is egy kicsit alul múlja a gamet. Azért a karakterek élethűen vannak ábrázolva.

2021.05.15 Robert F.

Képzavar

Nagyon jó lenne, ha a rendezők, mikor egy játékadaptációhoz nyúlnak, megfognák a büdös s*******, és leülnének játszani az adott játékkal, persze ez nem elég, mert majd utána jó lenne, ha felfognák, hogy mit is láttak ott... Nem tudom, mintha képzavarban lennének, pl. az első Mortal Kombat-film (1995) egy nézhető film volt, de nem volt nagy szám, és egyáltalán nem volt véres film, holott a játék a mai napig a legdurvább verekedős játékok egyike. Oké, mondhatjuk, hogy nem akarták ezt filmre vinni, ezt még meg is emészti az ember. De hogy a Tekken mitől ilyen gyilkolószós-vérengzős film, holott a játék kifejezetten a könnyedebb verekedős játékok közé tartozik, sokszor 1-1 végig vitt karakterrel kifejezetten vicces befejező videobejátszást kapva, szóval nem értem, hogy lett ebből ilyen adaptáció, másrészt történet szempontjából is egy pontatlan kotyvalék, szóval történetileg sem állja meg a helyét. Ráadásul a karakterek nagy része nem is azt a szerepet tölti be a filmben, mint a játékban (pl. Marshall Law stb.). Annyi pozitívumot tudok említeni, hogy az öltözékeik legalább hasonlítanak eredeti játékbeli karaktereikre (már ha ez valakinek vigasz). Jó lenne nem feleslegesen halmozni a játékadaptációkat csak azért, mert egy középszerű mellékállású rendező meglát valamit a polcon, amiből még nem csináltak filmet, és akkor gondol egyet, hogy ő majd fog...

2016.03.30 ZiggityZag

Megvannak a maga hibái a filmnek, hiszen a vágás borzalmas, de az akciójelenetek a helyén voltak és a színészek is remekül végezték a munkájukat. Ez egy közepestől jobb, de egy kis hiányérzetet maga után hagyó mozi lett.

2016.09.05 szisziszabo

Nekem tetszett a film. Jó nem kiváló mert a vágás néha tényleg borzalmas, de az akciójelenetek nagyon jók. A játékhoz illik,, és megeggyezik vele. Még egyszer kiemelem, hogy NEKEM tetszett, szóval eggyáltalán nem diztos hogy nektek is fog, de azért egy próbát megér.

2014.10.25 acey

Enyhén videojáték stílusú film, csipetnyi izgalommal. Semmi nagy durranás.