Alfa

Alpha

2018.08.25 phelixmad

Nálam tarolt, bár bevallom, hogy a karakterek egy kissé klisések voltak, szerintem azok nem annyira voltak jól megírva. Amúgy nagyon élveztem a filmet.

2018.08.26 pepetherock

Az elejétől a végéig tökéletesen lekötött, pedig annyira azért nem bíztam benne. Engem abszolút berántott a világa, a maga naív, de kigondolt szentimentalizmusa. Pozitív élmény volt, még több ilyet!

2018.08.28 olgaasFug

Nekem már az előzetes alapján is nagyon bejött, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire ütős lesz. A cselekmény hihetetlenül pörgős, és noha egy kicsit ki is számítható, a látvány engem mindenért pótolt. Nagyon aprólékosan ki vannak dolgozva a vizuá... Több

2018.08.27 Gwen

Régivágású, a klasszikusokat idéző film lett az Alfa, és ezt most pozitív értelemben mondom. Abszolút meggyőző, megindító sztorival, kimondottan érdekes látványvilággal és egy remek alakítással a középpontban. Nem bántam meg, hogy elmentem rá, nálam simán többszörnézős mozi.

2018.08.24 Jony Crash

Őszintén szólva nem vártam túlságosan sokat ettől a filmtől, de nagyon kellemeset csalódtam. Látványos, érzelmes, tanulságos, sokkal több, mint egy mutatós kirakatfilm. Mindenkinek a legjobb szívvel tudom ajánlani!

2018.12.30 Jake

Tipikusan egyszer nézhető, vasárnap délutáni kikapcsolódásra alkalmas film. Aki izgalomra, kalandra vágyik, azoknak inkább valami mást ajánlanék. A témavezetés egysíkú, a látványelemek viszont szépek. Fő téma a természeti elemekkel való harc, az önmegvalósítás és az ember-állat kapcsolat.

2020.01.03 Nagy Robi

Eltérő

Az Alfa című filmnek nem az a sztorija, amit láttok, hanem, ami tanulságot le kell szűrni belőle. Nem a farkas háziasítása a film lényege, ez csak a másodlagos mondanivalója. A film lényege: egy felnőtté váló fiatalember férfivá, vezetővé válása. Fig... Teljes kritika