Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hazugságok mágusa

(The Wizard of Lies)
Hazugságok mágusa

Tartalom

Igaz történet Bernie Madoffról, és az ő Ponzi stratégiát követő piramisjátékáról.
(Pajor Sándor)

2017. 06. 16. 18:30

Nagyon nagy alakítás de Niro-tól! - ismételten nem csalódtunk! :) Hogy a fiúk miért fordultak el, nem értem :/ Ha elmondta volna nekik akkor bűntársak lettek volna...ezt megérthették volna a saját érdekükben...mindegy, bele is betegedtek...film egy első osztályú karakter és családi dráma! Ajánlani tudom mindenkinek!

2017. 06. 06. 10:40

A filmeben Robert de Niro nagyot alakít (ismét!). Aki a fordulatos, eseménydús filmeket szereti annak nem ajánlom. Nyugodt, mesélős mozi, melynek, ha nem tudnám, hogy igaz történeten alapul, erősen demagógnak gondolnám a végét. Anélkül, hogy a történet slusszpoénját lelőném - hiszen a film is eleve a történet végével kezdődik - a többszörösen csalással és hazugsággal élő embert elhagyja a felesége és egyik fia, a másik fia pedig meghal. Szóval én azt erősen sziruposnak érzem, hogy azért elforduljon valaki a férjétől és az édesapjától, mert kiderül, hogy más embereket becsapott és emiatt a társadalom megbünteti. Lassú sodrású, de egész nézhető film.

Michelle Pfeiffer
Robert De Niro
Hank Azaria
Nathan Darrow
Lily Rabe

Ez Robert De Niro és Michelle Pfeiffer negyedik közös filmje (Csillagpor, Szilveszter éjjel, Vérmesék).

Bernie Madoffról egy időben két tévéfilm készült. A The Wizard of Lies mellett a másik a Madoff címet viseli.

A Vérmesék után ez a második film, melyben Robert De Niro és Michelle Pfeiffer házastársat alakít.