Törés

Fracture

2021.01.02 Ildikó Bacskai

Vegyes érzéseim voltak a filmmel kapcsolatban, nem igazán tudtam, kinek drukkoljak, azt hiszem, ebben a filmben ez az egyik apropó. A történet elég erős, a történet köré fonódó kivitelezés a színészek kiválasztásával már nagyszerűen indul, Anthony Ho... Több

2019.04.12 MidoD7

Egy nagyon cool, nagyon stabilan összerakott filmet kaptam, ami tömve volt sok szuperül megszerzett zenével és poénnal. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam.

2018.08.23 kevelin

szintén egy szuper film a thriller műfajában. brutális mégis nagyon jó volt. a két főszereplő alakítása lenyűgöző. én nagyon imádtam

2022.07.28 uniterra

Jó forgatókönyv, jó színészek, jó krimi, mi kell még több?

2022.05.28 KCintia

Egy sima, délutáni film

Izgalmas filmre vágytam, így keresgélni kezdtem, és ezen akadt meg a szemem. Ez a film érdekes volt, de izgalmas a számomra abszolút nem. Ha este néztem volna, akkor 100%, hogy el is alszom rajta.

2015.04.26 Bizsu82

Kiváló sztori, egyáltalán nem mondanám sablonos thrillernek. Antony Hopkins hozza a formáját, kiemelkedően érdekfeszítő a cselekmény és nem kiszámítható.

2018.10.24 szucszoli

Habár mindkét színészt nagyon kedvelem, de sajnos nem mentik meg ezt a filmet, mert egy reteknagy baromság. Tényleg csak a legszemetebb hálivúdi filmekben fordulhat elő ilyen marhaság, hogy felmentik a bűnöst pusztán azért, mert ő azt állította, hogy... Több

2021.08.11 Gauss

Zseniális thriller

Izgalmas, fordulatos, tökéletes. :)

2016.04.18 kissjanos21

Már vagy 5*láttam ezt a filmet de még mindig leköt. Nagyon jó a sztori, a színészek, és a vége, a "csattanó" nagyon jó volt, valami zseniális a csavar benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017.05.29 Zoer8993

Anthony Hopkins már-már szinte legenda és minden filmjében a legjobbat tudja hozni. Itt sincs másképp és brilliáns módon alakítja szerepét. Nem csalódhat ebben a filmben senki.

2015.08.12 Rikudou6

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2015.05.20 a.edit63

Nekem ez a film lapos volt. A cselekményében semmi fordulat és feszültség nincs. Ryan Gosling jó színész, de ez a karakter, nagyon irritáló volt. A szerelmi szál pedig, nagyon nem kellett volna bele, csak még jobban lassította a filmet.

2019.02.06 vyctoria79

Remek és fondorlatos krimi, aminek egyetlen percét sem lehet unni. Természetesen Hopkins most is briliáns, de ami meglepett, hogy Gosling játéka sem marad le tőle. Ketten igazán jó párost alkotnak, ahogyan macska-egér játékot játszanak. Nem a kedvencem, de évente egyszer átlagosan megnézem.

2015.03.28 Aranyhal

Remek film, egyedülálló alkotás. A.Hopkinstól ezt vártam, nem csalódtam. Nagyon jól alakít, rendkívül izgalmas, sajátos hangulatú film. Ajánlom annak, aki még nem látta, de annak is, aki már látta, mert többszöri nézésre is élvezhető, sőt...