Törés

Fracture

2017.03.24 georgri

Anthony Hopkins-t A bárányok hallgatnak óta imádom, akkor pecsételődött meg, hogy ő a kedvenc színészem. Így azóta mindent megnézek tőle. A Törés egy nagyon kemény lélektani thriller, elképesztő hangulat hatja át az egész darabot. Nagyon izgalmas.

2015.06.24 szafffy

Az akcióra vágyok ne nézzék meg ezt a filmet,azonban aki szereti az agyalós, frappáns, fordulatos, jogászkodós filmeket, azoknak igazi csemege. Nekem nagyon tetszett.

2015.06.30 BuBu

Nagyon tetszett a film és örülök a happy endnek. Az életben ez ritkán sikerül. Valóban van valami megfoghatatlan borzangtató érzés, ami árad ebből a nagy színészből. Csodálom őt és örülök, hogy nincs semmi emberi kapcsolatom vele.

2017.03.21 Péter

Ebben a pattanásig feszült krimiben, thrillerben két nagy kedvencem, Anthony Hopkins és Ryan Gosling méri össze az erejét. Már e két név is garancia a sikerre, de nem csupán ők teszik naggyá ezt a filmet.

2015.02.01 miska1967

Nagyon jó sztori, nagyon jól előadva. Nagyon jól játszottak a színészek, a fiatal ügyésszel annyira együtt éreztem, amikor úgy nézett ki, hogy egyszerűen nem tudja elkapni a "szemétládát" és az teljesen hülyét csinál belőle. És a "csattanó" fenomenál... Több

2016.01.07 [email protected]

Elképesztően jó dráma egyedi megfoghatatlan és utánozhatatlan hangulattal. Remek és profi színészi alakítás Anthmitony Hopkinstol amit már megszokhattunk.

2015.03.31 dedina

Rendkívül érdekes és nagyon jól megrendezett film. Bár először kicsit aggódtam, hogy Anthony Hopkins és Ryan Gosling hogyan fognak együttműködni, de az eredmény lenyűgöző. Remek alkotás, folyamatosan izgalomban tartja a nézőt, mindenkinek muszáj megnéznie

2015.02.10 Bettina0424

Nem rég láttam, nagyon jó volt, kiváló színészek és egy jó sztori. Anthony Hopkins minden filmjében a legjobbat alakítja, itt sem csalódtam. Ryanről pedig ne is beszéljünk :) Izgalmakkal teli film, végig drukkoltam az ügyésznek, át lehet érezni a szerepét.

2015.03.01 norbikess

Egy igen jól sikerült alkotás. Színészek terén nem lehet panasz, mindketten jól hozzák azt amit kellett. Ryan karakterével az ember mélységesen együtt érez és szurkol neki, hogy sikerüljön fogást találnia a gyilkoson. A film végi csavar pedig nagyon ütött!

2015.02.04 Drein

Izgalmas és eredeti. A színészek zseniálisak ebben a filmben. Agyafúrt és ravasz és izgulni lehet, hogy mi lesz a végkifejlet. A vége pedig kiszámíthatatlan. Nekem nagyon tetszett, egyik kedvenc filmem lett.

2016.01.31 Sonny

Hibátlan logikával felépített film, ami egy mesteri elme gyilkosságáról szól. Az izgalom tehát adott, ehhez jönnek a jól kitalált karakterek és a remek rendezés. Anthony Hopkins úgy néz a filmben, hogy attól feláll az ember hátán a szőr. Nagyon jól áll neki a kifinomult gyilkos karakter. Ezen a filmen nem lehet unatkozni!

2015.11.10 acey

Anthony Hopkins megint remekül játszotta el a hidegvérű gyilkost. Az egész karakter kísértetiesen hasonlít Hannibal Lecterhez. A karakter persze más, a film is más és a filmben előtérbe kerülő érzelmek is különböznek, de ez nem baj. A film mesterien ... Több

2017.07.14 alabama

Zseniálisnak nem mondanám, mivel egy középszerű Poirot vagy Miss Marple történet is hozza azt az okfejtést ami a végén történt. Viszont az átlagnál jobb krimi, Hopkins szerintem csak magát adta. Sajnos a film 85%-át úgy át lehet pörgetni, hogy semmi ... Több

2023.04.05 vvarga263

Esély megvolt rá, hogy megússza

A kedvenceim egyike, mivel Sir Anthony Hopkins a kedvenc színészem, de a film is a top 10-es listámban van. Egy ember, akit a természet nem kevés ésszel áldott meg, hihetetlen hitelességgel játssza egy kicsit szocipata karakterét, aki a precizitás mintaképe, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Ennek ellenére a film megmutatja, hogy ő sem tökéletes (spoilerveszély!) és tud tévedni.