Törés

Fracture

2024.04.30 CsakEgyCsajszi

Icipicit többet vártam tőle. Mivel kedvenc színészek játszottak benne, alap volt, hogy megnéztem. Igazából ajánlom, a pici csalódást az okozta, hogy egy hajszálnyit többet vártam a nagyszerű színészek miatt. Nézd meg, érdemes!

2017.05.05 mamiéstöti2

Brilliáns Anthony Hopkins féltékeny idősebb férjet alakítása, aki többet ésszel, mint erővel elven korábban még nem látott módon szolgáltatja saját igazát.

Anthony Hopkins a garancia, hogy egy film jó legyen, de itt van egy jó rendező, egy jó forgatókönyv, és van egy fantasztikus film, amiben Ryan Gosling is hozza a kötelezőt. Izgalmas, megdöbbentő, és egy óriási csavarral a végén.Kihagyhatatlan.

2022.08.30 JRD

Hopkins (egyik nagy kedvenc). Gosling (lassan vált szememben azzá). És őket összeeresztették. Remek döntés volt. A történet érdekes, fordulatos, rideg és szenvedélyes... és passzol a két színészhez a neki szánt karaktere. Mindenképpen érdemes megnézn... Több

2023.09.10 Erik Csok

Szemfényvesztés a javából!

Most újranézve is ez a film, nagyon ott van a szeren! Második nézésre is hozza azt a szintet, hogy a néző egy jót szórakozonn! A bárányok hallgatnak óta tudjuk, hogy ha Anthony Hopkins egy nem éppen átlagos emberi karaktert játszik, akkor az maga a félelem. És ha bár itt karaktere nem egy Hannibal Lecter, ugyanúgy a nézésével és az arc mimikájával belé fagyasztja a nezőbe még a vért is. Habár én még mindig nem vagyok oda Ryan Goslingért, ez volt az első film, amit láttam tőle, és itt egyáltalán nem zavart, és be kell vallanom jól is játszik. Kicsit lassú, de ugyanakkor egy okos film, ez ugye bár a végén derül ki, ami felteszi a pontot az I-re. Úgyhogy szerintem egy nagyon jó kis thriller, aminek még a hangulata is remek, és nálam többször nézős!

2021.12.02 Klauka89

Mr. Anthony Hopkins egy zseni! Ő tényleg garancia a jó filmre. Nagyon ott volt a szeren a Törés is, vérprofi a bácsi. Közli, hogy élni kíván a jogával, hogy magát képviselje, majd az ügyvédje azt feleli, hogy képviseli, erre ő: "Most rúgtam ki, próbáljon figyelni". Ahogy játszik, az valami fantasztikus.

2017.07.10 Deku

Ez ám a belevaló színészi párosítás. Bár sokszor mondtam már de ez igazán kiváló választás volt. Mindkét főszereplőt nagyon bírom és ez ide kellett. Fordulatos és végig izgalmas a film.

2018.05.29 dailyfilmsan

Nekem bejött. Jó kis krimi Rosamund Pike karaktere tök fölösleges volt ebben a filmben és kifejezetten idegesítő is volt. De Hopkins és Gosling macska-egér harca a tárgyalóban jó volt. Kicsit hirtelen jött a lezárás de attól még élvezhető a film.

2016.01.25 szaka123

Sokan ajánlották, hogy mennyire jó film, ezért meg is néztem. Egy kicsit csalódtam, de csak mert többet vártam. A színészek nagyon jók, a sztori is, de nagyobb csavart vártam. Azért erősen ajánlott megnézésre! :)

2018.11.26 harnas1207

Nagyon jó film! Anthony Hopkins hozza a rá illő zseniális karaktert. A sztori izgalmas és a legvégéig feszülten figyelünk megússza-e. Sajnos a befejezés túl primitív lett, kicsit összecsapottnak érzem.

2019.12.10 Caravaggio1978

Tökéletes történet

Rég nem láttam ennyire összeszedett,összetett filmet,tökéletes a történet,nem lankadhat az ember figyelme.

2018.02.10 BoBamburg

Hát igazából nem több egy átlagosabb thrillernél. Szokásos felépítés, újat nem nagyon mutat. Színészek neve miatt eladható, de nagy meglepetésre nem kell számítani, egyszernézős.

2016.11.19 hsanya182

Teccett a film, fordulatos, ördögien fondorlatos. Anthony Hopkins játékát aki szereti kedvenc film lesz. Nem is értem mért nem raktam a kedvenc filmjeim közé. Jó kis megcsalásos történet :)

2022.11.24 Gyorvik

Anthony Hopkins intrikus szerepe - már épp A bárányok hallgatnak-ot idézte - frusztráló lehet a brit színészóriás rajongóinak. Kétségtelen a film magával ragadó jellege, mégis a tökéleteshez valami hiányzik.