Vírus

Vírus

Outbreak

Az Egyesül Államok területére egy halálos vírus jut be. A kór egy afrikai majommal került az országba. A kormány tehetetlenül áll a történtek előtt, még mielőtt bárki észbe kaphatott volna, az események végzetesen felpörögnek. Már az első nap több száz ember fertőződött meg, és a betegek száma… Több

Premier (HU): 1995.07.27.

2023.09.23 Gamehun638

Egy átlag, mondhatni B kategóriás katasztrófafilm. Szökőévente bele szoktam nézni. Tipikusan az az alkotás, ami napközben megy a tv-ben, és becsatlakozol a nézésébe.

Sajnos kissé gyerekesre sikerült, komolytalan az egész, plusz hiteltelen. Dustin Hoffman pedig teljesen testidegen a filmben.

2017.10.25 Deku

Nagyon tökéletes lett. A zenéje pedig egyszerűen varázslatos volt. Egyszerűen csodálatos lett, a hangulattal tökéletesen elkápráztattak és lekötöttek vele igazán jól.

2015.05.05 ZeroHero

Nagyon jó ez a film, a témája is, izgalmas, zseniális színészek, és nagyon gyomorforgató az egész gondolat. Csak tudnék szabadulni néhány orvosi, biológiai marhaságtól... Tudtommal már a gimnáziumban is tanuljuk, hogy a vírus ellen NINCS antiszérum, ... Több

2018.12.19 harnas1207

A film alapján készült könyvet olvastam el először, majd megnéztem magát a filmet is. Mindkettő nagyon tetszett.

Dustin Hoffman karakterét, Sam Danielst az eredeti tervek szerint Harrison Ford játszotta volna.Szerző: ps

A filmben azt állítják, hogy a motaba vírus veszélyesebb, mint az ebola. Ezt követően mutatnak egy félvételt, amin valójában ebolával fertőzött emberek láthatók.Szerző: ps

Betsy, a majom korábban szerepelt a Jóbarátokban (1994).Szerző: ps

A filmben látható majom egy közönséges csuklyás majom.Szerző: ps

Értékelés: 6.9/10
(2021. 03. 11.)
A forgatókönyv nem volt elég koherens és ütős ahhoz, hogy igazán nagyot szóljon ez a film. Mindenesetre érdemes tenni vele egy próbát. Több

(2021. 01. 27.)
Ül az ember otthon, hallgatja a híreket és tűnődik: mikor lesz vége az őrületnek, milyen eredménnyel zárul majd a koronavírus elleni harc, mikortól áll vissza az életünk a rendes kerékvágásba? És vajon készül-e majd film mindarról, ami most velünk történik? Utóbbi kérdés, azt hiszem, költői. Több
Aranyélet
Fauda