A Disney közzétette a Zootropolis 2 új előzetesét, amelyben Shakira és Ed Sheeran közös dala, a Zoo is felcsendül – írja a Deadline.

Shakira nemcsak énekesként tér vissza, hanem ismét Gazelle szerepét alakítja, míg Sheeran és Slatkin kisebb cameo formájában is szerepet vállalt. A folytatás november 27-én kerül a hazai mozikba, melynek középpontjában ezúttal is Judy Hopps újonc nyomozó és társa, Nick Wilde áll, csakhogy most egy titokzatos kígyó, Gary De’Snake (Ke Huy Quan) érkezése fenyegeti Zootroplis békéjét.

A filmet a 2016-os Oscar-díjas első rész alkotói, Jared Bush és Byron Howard rendezik, míg a főbb szereplők hangját olyan sztárok kölcsönzik, mint Andy Samberg, David Strathairn, Macaulay Culkin, Brenda Song, Quinta Brunson és Fortune Feimster.

Nem mellékesen, Shakira az első részben felcsendült dala, a Try Everything óriási siker volt, világszerte 2,7 milliárd streamet ért el.

Mutatjuk az előzetest idelent, további friss hírekért pedig csak görgessetek lejjebb.

akció | animáció | kaland

Miután Zootropolis legnagyobb esetét megoldották, Judy Hopps újonc rendőr és társa, Nick Wilde ráébrednek, hogy együttműködésük nem is olyan erős, mint hitték. Bogo főnök... több»