Arthur Flecknek bíróság előtt kell felelnie a korábban elkövetett tetteiért a Joker: Kétszemélyes téboly most megjelent trailerében. Igazságszolgáltatás helyett viszont nagyon hamar elszabadul a káosz.

A trailer ezúttal kevésbé fókuszál Lady Gaga Harley Quinnjére és a film zenei aspektusaira, ehelyett Steve Coogan karakterét láthatjuk, amint Fleckkel beszélget.

Bár a filmet álló ovációval fogadták Velencében, a kritikusok enyhén szólva sem voltak elragadtatva tőle, erről itt írtunk bővebben.

A tervek szerint a Joker folytatása október 3-án kerül a mozikba, amelyre öt évet kellett várniuk a rajongóknak. Csekkoljátok az előzetest lentebb!

akció | dráma | krimi | musical | thriller

Arthur Fleck, az Arkham Elmegyógyintézet leghírhedtebb lakója, egy ismeretlen nő kíséretében szabadul ki a fogságból, odakint azonban hatalmas káosz uralkodik. Gotham City... több»