2018.03.24 20:52 respect the movies Olvasottság: <100x
0

Műfaján belül gyenge

Szerintem nagyon gyenge volt! Hiába szeretem a horrorfilmeket, van egy két olyan rétege ami nem igazán áll közel a szívemhez! Ilyen például a trash vagy a found footage (kézi kamerás) vagy jelen filmünk is, az antológiák! Persze nem azt mondom hogy ezekben a műfajokon belül nem találtam már egy két igazi gyöngyszemet, de a többségük azért nem nyerte el a tetszésemet! Ha már egy antológiához volt most szerencsém, akkor e réteget is két fő fajtába sorolnám! Az egyik, ahol több kis történet kapcsolódik egy nagy egészhez (ezeken belül azért azért már találkoztam egész jókkal)! A másik, ahol több kis történetet kapunk, amik egymástól teljesen eltérőek és nem is állnak majd össze egy egész történetbe! Jelen filmünk is a második csoportba tartozik, de nem ez volt a legnagyobb bajom vele, hanem sokkal inkább a minőség! Vagyis pont annak a hiánya! Mert hiába lettek egész véresek és egy-két történet egészen ötletes is, valahogy engem mégsem tudtak meggyőzni! Tudom hogy az efféle antológiák szinte zsebpénzből készülnek el és emiatt még soha nem is marasztaltam el egy filmet sem, de itt sem a film hangulata, sem a színészi teljesítmények nem tudtak meggyőzni arról hogy ez a film legalább egy közepesre elegendő lehetne! Tulajdonképpen a filmet egyetlen dolog mentette meg a nagyon rossz minősítéstől, az pedig az volt, hogy legalább az epizódok elég változatosak voltak! Volt itt kőkemény trash, animációs bábfilm és még legalább egy tucat műfaji keveredés is! Nem mondom hogy kerülje mindenki e filmet, de a műfaján belül azért vannak sokkal de sokkal jobbak is!

horror | thriller

Éjfél után a legnagyobb szörnyűségek árasztják el a Földet, démonok, kannibálok, gyilkosok, kísértetek és szörnyek rajzanak fel tanyáikból, nyomukban pedig halál sarjad. A... több»

0