2024.02.01 21:48 Interfectorem Sabnock Olvasottság: <100x
1

Ez már megint nettó majomkodás!

Az amcsik mindent újra feldolgoznak, és remake formában szó szerint ránk„borítják”, csak minek, és mi értelme van?

A 2014-es osztrák thriller sokkal jobb, és izgalmasabbra sikerült!

Ez már megint nettó majomkodás!

Pont a lényeget ölték ki belőle, hiszen az eredeti szépen felépített, és erőteljes film volt, itt pedig valahogy nagyon lapos, erőltetett az egész!

Az anya szerepében a ténylegesen jó színésznő, Naomi Watts szerepel, de itt ő sem tudja átlépni a saját árnyékát!

Azért nem értem, mert igazán semmi újat nem ad az eredeti műhöz, csak ha így jellemezhetném, sokat el is vesz!

Matt Sobel pedig nem jó rendező, csak egy kissé erőlködötten dolgozó iparos, aki itt sem tudja, hogy hogyan kellene „nézhetővé” tenni ezt a mozifilmet!

Hullámzó sztori, néha már-már azt hiszem, lesz valami, de sajnos nem, visszahullik a semmibe ez a ténylegesen gyenge alkotás...

Peter Hermann az apa szerepében pedig teljesen színtelen-szagtalan bio-díszletként vegetál...

Ott van, de ki figyeli, sőt ki fog emlékezni rá?

Nézzük hát!

Elias (Cameron Crovetti) és Lukas (Nicholas Crovetti) az apjuknál töltött idő után hazamennek az anyjukhoz, aki egy plasztikai műtét után egész arcos maszkban fogadja őket...

Először semmi probléma nincsen, a fiúk örülnek az anyjuknak, de aztán a két fiú elkezd gyanakodni a fura jelek miatt...

A feszültség nő, és a két kissrác már szinte biztos egy idő után, hogy a nő, aki a maszk alatt „rejtőzik”, az nem az anyjuk!

Sajnos, ahogy haladunk az időben, Sobel egyre jobban „elfárad”, és az egész úgymond összecsuklik!

Alex Weston is spórolt a jó taktusokkal, betétekkel, plusz Alexander Dynan és Shannon Madden, az operatőrök sem találták a megfelelő szögeket, beállásokat...

Az eredeti, az osztrák film nagyon jó...

Ez az amcsi „popcorn-trutymó” semmire sem jó, csak lopni akartak, de az sem ment!

Nem ajánlott, unalmas és mesterkélt!

Az IMDb-n 14 ezer véleményezést követően 5,7/10-es, ami „túlárazott” szerintem...

A TMDB-n 373 értékelés után 62%, nálam pedig egy csillag és 18%, mert nem ért többet!

Kedvenc fotelem, és a fagyóból „kitéptem” egy kis jégkrémet!

Fel vagyok tüzelve...

Jó-jó, nem a filmtől!

dráma | krimi | misztikus

Ikertestvérek érkeznek az anyjuk házába és gyanítani kezdik, hogy valami nincs rendben. A 2014-es osztrák film remake-je. több»

1