Szerintem ezt a részt csakis azért készíthették el az alkotók, hogy a világ modernizálásával, változásával egyidejüleg legyen ez az új mondanivaló, "story" a Toy Storyban.
A világ változik, ahogyan a jatékok is, és a játékokat leváltó digitális kütyük.
Az utobbi csakis akkor, ha a szülők egy baba, vagy egy kisautó helyett, nem a telefont, vagy más képernyős kütyüt nyom kicsiként a gyereke kezébe lefoglalás gyanánt, és akkor a valódi játékok célja, varázsa is megmaradna egész ama korig, míg a leváltásra szükség lesz.
Persze, ma már sok kimondottan ilyesfajta játék van fel/kitalálva, hogy mégse a telót nyomkodják, a hagyományos játékok pediglen ideig-óráig használatosak lesznek ezután is.
Ami a filmet illeti...
Felőlem jöhet még tömérdekszám rész, mert imádom.
Viszont...
Lassan már követni se tudom, hány, és hány tulajdonos :D gazdi kezein...akarom mondani "talpírásán" mentek keresztül az összetartó játékcsalád, de tuti lesz még új gazdi, mert egyszer Bonnie is fel fog nőni, és akkor már tuti vicc tárgya lenne, ha továbbra is "babázna"...ha csak idővel majd a saját, igazi gyerekével teszi ezt.
Meglehet, hogy a kövi rész úgy 10-15 év elteltével úgy fog folytatódni, hogy Bonnie-nak családja lesz, és a kedvenc gyerekkori játékait elővéve tovább adja a következő generációjának, míg ő is fel nem nő, és még értekeli, lefoglalja az, azok...
Ez az új történet amúgy nem sok "újdonságot" hozott...
Szokás szerint félnek a lecserélődéstől, ismét elvesznek néhányan, majd megindul az egymásra találási procedúra, és boldog finish.
Nem mondom, hogy ez lett a kedvenc, többszörnézős részem, de szerethető ez is, mármint aki Toy Story fan...mint jómagam.
Szerintem ezt a részt csakis azért készíthették el az alkotók, hogy a világ modernizálásával, változásával egyidejüleg legyen ez az új mondanivaló, "story" a Toy Storyban.
A világ változik, ahogyan a jatékok is, és a játékokat leváltó digitális kütyük.
Az utobbi csakis akkor, ha a szülők egy baba, vagy egy kisautó helyett, nem a telefont, vagy más képernyős kütyüt nyom kicsiként a gyereke kezébe lefoglalás gyanánt, és akkor a valódi játékok célja, varázsa is megmaradna egész ama korig, míg a leváltásra szükség lesz.
Persze, ma már sok kimondottan ilyesfajta játék van fel/kitalálva, hogy mégse a telót nyomkodják, a hagyományos játékok pediglen ideig-óráig használatosak lesznek ezután is.
Ami a filmet illeti...
Felőlem jöhet még tömérdekszám rész, mert imádom.
Viszont...
Lassan már követni se tudom, hány, és hány tulajdonos :D gazdi kezein...akarom mondani "talpírásán" mentek keresztül az összetartó játékcsalád, de tuti lesz még új gazdi, mert egyszer Bonnie is fel fog nőni, és akkor már tuti vicc tárgya lenne, ha továbbra is "babázna"...ha csak idővel majd a saját, igazi gyerekével teszi ezt.
Meglehet, hogy a kövi rész úgy 10-15 év elteltével úgy fog folytatódni, hogy Bonnie-nak családja lesz, és a kedvenc gyerekkori játékait elővéve tovább adja a következő generációjának, míg ő is fel nem nő, és még értekeli, lefoglalja az, azok...
Ez az új történet amúgy nem sok "újdonságot" hozott...
Szokás szerint félnek a lecserélődéstől, ismét elvesznek néhányan, majd megindul az egymásra találási procedúra, és boldog finish.
Nem mondom, hogy ez lett a kedvenc, többszörnézős részem, de szerethető ez is, mármint aki Toy Story fan...mint jómagam.