2024.03.10 20:30 Interfectorem Sabnock Olvasottság: <100x
1

Festünk, és közben néha megölünk valakit!

Egy misztikus film slasher betétekkel, ami nekem kifejezetten tetszett!

Juan López Moctezuma egy olyan filmet rakott le elénk, ami kifejezetten izgalmas és pörgős, no meg szerintem kiszámíthatatlan volt...

De mit is láthatunk ebben a mexikói horror mesében?

A film egy festőművészről, Maryről (Cristina Ferrara) és magánzóról szól, aki nem mellesleg vámpír is. Na nem az az agyaras szörnyeteg, hanem inkább olyan torokátvágós asszonyság, aki azért ezt elég magas fokon műveli!

Mary, mielőtt Mexikóba utazott volna, megölt egy kormányközeli alkalmazottat, és a rendőrség nyomoz az ügyben, közben a nő éppen lerobban az út szélén, és Ben (David Young), a jóképű helyi csavargó segít neki megjavítani...

Eközben azért Mary egy helyi halászt megöl, és gyorsan megissza a vérét!

Ben megjavítja a kocsit, és Mary elhív két műkereskedőt, hogy nézzék meg a festményeit, hátha megveszik valamelyiket. Greta (Helena Rojo) és a kissé arisztokratikus Arnold (Carlos Riquelme) meg is tekintik a festményeket, majd hazamennek, de Greta el akarja csábítani Maryt, és meghívja az otthonába...

Ám pechjére, mert míg Greta fürdik, az italába altatót kever Mary, és mikor koccintanak, a nő el is alél, amire Mary elvágja a gyanútlan nő torkát, és kiszívja a vérét!

Szóval kis „vámpíriánk” dolgozik rendületlenül.

De nem is mesélnék tovább, mert nagyon érdekesek a fejlemények, és jó a csavar a végén.

Szex, vér, gyilkosságok, misztikum! Ó, és nagyon szép nők!

Szóval mi a „heppiend”?

Részemről az, hogy láttam a filmet, és nem csalódtam. Ki a jó, vagy ki a rossz? Mindenki döntse el maga, ha megnézte ezt a mozit!

Az IMDb-n 758 véleményezés után 5,0/10-es, a TMDB-n 26 szavazat után 50%!

Nálam pedig négy csillag és 68%!

dráma | horror | misztikus | thriller

Egy amerikai művész, aki előszeretettel iszik vért, elkezdi elcsábítani és elküldeni egy mexikói kis halászváros lakóit. több»

1