$

$
Videók

Számos bűnöző használ biztonsági széfet egy német bankban, hogy nagy mennyiség illegális pénzt tároljon benne. A bank egyik alkalmazottja tudomást szerez róla, kik is ezek a bűnözők egy mindannyiuk által támogatott prostituálttól, akivel kieszelnek egy tervez, hogy hogyan is lophatnák el ezt a… Több

Premier: 1971.12.15.
Warren Beatty
Gert Fröbe
Goldie Hawn
Warren Beatty
Goldie Hawn

Goldie Hawn bevallotta, hogy sosem látta a filmet elejétől végéig. A premieren nem vett részt csak a tévében kezdte el nézni egyszer, de a felénél már annyira felidegesítette magát, hogy kikapcsolta. Szerző: rbernadett

Goldie Hawn azt mondta a filmről: "Nagyon siker szaga volt. Warren (Beatty) és én Németországban egy bankrablást tervezünk miközben én egy prostit játszom. Richard Brooks rendez. De nem működött." Sőt, Hawn így jellemezte a karakterének megformálását a filmben. "Teljes csőd."- mondta. "Nem szerettem a karakteremet és azt, amit tettem vele. Teljesen átgondolatlan, tudattalan előadás volt. Képtelen vagyok megnézni azt a filmet." Szerző: rbernadett

Ez a film azon kevés filmek egyike, aminek címében csak egy karakter szerepel. Szerző: rbernadett