
Vélemények (1)
Írj véleményt
Érdekes ötlet, nekem tetszett
Bár a sztori tele van blődli eseményekkel, amin szinte felröhögtem, egész jó lett, nem az az ész nélküli, 'végtelen táras, egyedül legyőzöm a bolygót' alap. Az a baj, hogy a jelenetek néha annyira el vannak rugaszkodva a valóságtól, hogy elrontják az... Több