
Vélemények (1)
Írj véleményt
Édesanyai igazságszolgáltatás némi izgalommal...
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film megtekintése és Debbie történetének áttekintése alapján azt kell mondanom, nagyon szerencsés, hogy életben van. Szerintem is alábecsülte a saját erejét. Debbie azt mondta, nem tud vigyázni magára. Ne feledd, még ha zsigerből félsz is, erősebb ... Több