A nagy vonatrablás (1978)

The First Great Train Robbery

irongozu   2016. 04. 29.

Ekkora színészóriásokat egy filmben látni mindig igazi kuriózum. Már csak ezért is megnéztem ezt a filmet. Egyáltalán nem csalódtam. Izgalmas de ugyanakkor szórakoztató is volt számomra. A korhű környezet is megfogott.

WaldyxMan   2015. 03. 10.

Nekem nagyon bejött ez a film, bár néhol egy kicsit unalmasak voltak a jelenetek. Összességében azonban nagyon jó humorú és kellemes filmélményt adott. Nézzétek meg mindenképpen!

panhnedy   2015. 02. 10.

Ha egy jó kosztümös kaland-vígjátékot kerestek, hát akkor megtaláltátok. Alighanem az egyik legjobb, mégis kicsit méltatlanul ismeretlen film ebben a műfajban. Sean Connery és Donald Sutherland kettőse annyira parádésra sikeredett, hogy azt hiszem, még néhányszor megfogom nézni ezt a filmet.

Lesley-Anne Down
Lesley-Anne Down
Sean Connery

Amikor Sean Connery felesége, Micheline megnézte a filmet, nagyon mérges lett amiért Connery maga végezte a veszélyes mutatványokat a vonat tetején.