Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Gyilkos viszony (2019)

An Affair to Die For

azurou   2019. 12. 12.

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, már az alaptörténet is valami csavarosságot sejtetett, de sajnos rá kellett döbbenjek, hogy ez a film egyszerű, mint a bot. Nagyon egysíkú, így azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy hatalmas nagy blöff volt a készítők részéről. :/

spikeZ   2019. 10. 16.

Ez akár remekmű is lehetett volna, de szerintem túl sokat óvatoskodott a forgatókönyvíró, és nem vette észre, hogy a cselekmény belefullad az unalomba. Teljes időpocsékolásnak érzem, hogy megnéztem.

acey   2019. 08. 15.

Ha valóban izgalmas, végig feszült thrillert keresel, ne a Gyilkos viszonyt válaszd! Ez amolyan középszerű, egyszer nézhető, laza, rengeteg lehetőséget kihagyó film. Könnyen és gyorsan elfelejti az ember, hogy látta.

vejunkanew   2019. 03. 14.

Egyszer simám megnézhető a film, de sajnos ennél több nincs benne. Van egy jó alaphangulata, érdekes karakterek, amelyek rendre nincsenek kibontakoztatva. Egészen középszerű, de élvezhető alkotás.