Örvényben

Örvényben

Spiral

Malik és Aaron egy új élet reményében, és hogy nyugodtan nevelhetik fogadott lányukat, egy amerikai kisvárosba költöznek. A párt eleinte szine mindenütt kedvesen fogadják, hamarosan azonban mindketten homofób, fenyegető üzeneteket kapnak, és úgy tűnik, hogy az új környezet egyáltalán nem olyan… Több

Forgatókönyvíró: Colin Minihan, John Poliquin
Ország: Kanada
Premier: 2019.08.25. | HBO Max (2021.01.22.)

2022.12.26 BoBamburg

Eltelt már pár hét vagy hónap, hogy láttam ezt a filmet, de megmondom őszintén, szinte semmi se maradt meg belőle. És ez nem túl szerencsés egy film esetében, de azt hiszem, ezzel el is mondtam róla mindent. Unalmas és felejthető.

2019.09.20 ofszet

Nem igazán sikerült jól összerakni a sztorit, illetve a rendezés sem lett túl jó, egy horrorfilm esetében ez viszont nagyon szembetűnő, mert az unalom nagyon el tudja vinni az egészet.

2019.09.04 Guszti

Rossz a történet: a szereplők nem az alapján hozzák meg a döntésüket, hogy mi lenne logikus, hanem az alapján, hogy merre szeretne menni a történet. Így viszont biceg az egész, és kimarad belőle a lényeg.

2021.01.23 Batman

Na ez egy nagyon furcsa film volt, ami nagyon szeretne valamit mondani meg ijesztegetni, aztán a nagy erőklödésben kábé kifullad. Rém unalmas.