Watch the Shadows Dance
Videók

Nappal Robbie és Amy a diákok mindennapi életét élik, ám éjjel a sötétség mélyére merülnek: egy igencsak valóságosnak tűnő háborús játékban próbálgatják a kudarc és győzelem érzését. A mind fizikai, mind szellemi téren embert próbáló szimulációs játék koronázatlan királyát, Robbie-t, mestere a végső határon túl hajszolja. Mire azonban a srác rádöbben, hogy tanárának fanatizmusa beteges méreteket öltött, a valaha barátságos játék irányítása kicsúszik a keze közül, és maga az élet válik halálos játékká.

Ország: Kanada, Ausztrália
Premier: 1987

2019.05.18 Yosihiro

Árnyéktánc

A film egy közepes szinvonalú Ausztrál alkotás. A küzdösport és a katona hitvallás összekeverése kicsit megplepö dolog. A történet nem lenne rossz bár kivitelezés a helyszin azt hiszem nem igazán jól sikerült. A küzdösport jelenetek is gyengébek lettek az eböll az idöböl való többi filmhez képest. A film mondanivalója talán nem jó propaganda de megtalálunk benne a romantikát dühöt , és félelmet is. A szereplök igazából nem alkotnak kiemelkedöt csak játszák szerepüket. Összeségében a képi hatások vágás is közepesre sikerült a hangi effektek és hangzás háát lehetett volna jobb is . A filben elhangzott zenék nekem nem jöttek be talán ez is lehúzta az összhatást. Bár erre a filmre sem érkezett vélemény szerintem ez egy kicsit unalmas film. Én nem találtam benne semmi pozitívumot igazából nem kapcsolt ki. Vártam mi történik és kb azt kaptam amire számítottam. Olyan egyszer nézhetös film lett. Nickol K pedig ugyan jól mozgott de a szerep nem rá illett. Aki szereti a küzdösportos filmeket azoknak sem ajánlom mert fura megközelítse ez a karte és samurai és nindzsa ja és a kickbox keveréknek. Üdv Yosi