Fekete sas

Fekete sas

Black Eagle

Az amerikai légierő egyik büszkesége, a legmodernebb lézeres irányítórendszerrel felszerelt F-100-as gép Málta mellett a tengerbe zuhan. Ebben a régióban a szovjet erők is komoly erőkkel képviseltetik magukat. Éppen ezért nem csoda, ha a baleset hírére a CIA azonnal a helyszínre küldi a legjobb ügynökét, nehogy az ellenség kezére jusson bármilyen titkos, műszaki megoldás. A CIA-ügynöknek, Ken Taninak nem akárki lesz az ellenfele: maga a híres KGB-s kém, Andrej.

Rendező: Eric Karson
Premier: 1988.05.01.

2020.08.05 stevepisti

VHS

Nagy csodát ne várjunk tőle! Szerintem az akkori követelményeknek teljesen megfelelt. JCVD negatív karaktert játszik benne, ami még jól is állt neki! Annó , én vhs- en láttam ezt a filmet.

2016.05.22 Yosihiro

Hááát nem a legjobb Van D. film. Többet vártam mind a történettől és az alakítástól is. Ez most így sikerült azt hiszem nézhető film de nem nyűgözött le :)

2019.09.26 ZeroHero

A 80-as evek vegenek tipikus akciofilmje, aminek se eleje se vege, csak megy a harc, a karate, a jo a rossz ellen... Semmi ujdonsag. JCVD egyik korai szerepe, ekkoriban meg nem ritkan volt negativ karakter... Akarcsak a Karatetigrisben, itt is jol al... Több

2019.10.09 HitGirl

A videókazettagyűjteményem egyik ékköve :P Jean Claude Van Damme kicsit másképp... Sosem felejtem el azt a jelenetet a hajón, amikor spárgában dobálja a késeket..

2016.04.09 Pumpu

Akciós tucatfilm, amiben Van Damme negatív szereplőt alakít.

A filmet a Földközi-tengeren és Málta szigetén forgatták és mindössze 3 millió dollárból hozták össze.Szerző: LionelMessi10