
Vélemények (2)
Írj véleményt
Fanfictionnek sem
Fuh, ez fájdalmas volt. Egy epizódot tudtam csak végignézni, de azt is csak azért, mert nagyon bírom a Blade Runner világát, azonban a sorozat azt hiszi, a filmek hangulata kimerül abban, hogy „komor cyberpunk város”. Lényegében az egész egy Blender ... Több