A csillogás birodalma

A csillogás birodalma

Bling Empire

Nyomon követhetjük Los Angeles gazdag ázsia származású fiataljait, fényűző bulijaikat és személyes drámáikat.

(Hupka Adrián)

Rendező: Paris Dylan
Premier: 2021.01.15. | Netflix (2021.01.16.)

1. évad (2021) - 8 epizód
2. évad (2022) - 8 epizód
3. évad (2022) - 1 epizód

2021.02.01 Manó385716 Nézhetetlen

ennyi elpocsékolt idő, pénz, élet, lehetőség...

Istenem... ez egyszerűen szörnyű. Hogy lehet ennyi pénz ilyen üresfejű, érdemtelen, divatmániás sznob p...s/p...a kezében... miközben a világ megfullad a mocsokban, koszban, éhezésben, betegségben... akiknek meg módjában állna valóban segíteni, azok olyan üresek és felszínesek, hogy az életet se érdemlik.... egy szóval leírható mindez: BORZASZTÓ!!!!!!!!!!!!!!

2021.01.17 spyro74

Minek nézem, ha nem bírom, teszel fel magamnak a kérdést, és ez ennek a klasszikus esete. Valahogy engem nem tudnak az ilyenek szórakoztatni: egy csomó nagyon felszínes és ostoba ember csinál hülye dolgokat. Röviden ennyi ez a sorozat.

2021.01.15 hogerr

Engem tökéletesen ki tudott kapcsolni most ez a reality, annak ellenére, hogy egy világjárvány kellős közepén ülünk, és a sorozatban szereplő emberek erről akkor még nem tudtak. Ennek ellenére vicces és csak helyenként kiborító, egy nap alatt le lehet darálni.

2021.01.16 laci

Igazi trash tv a javából, és abból is a kifejezetten élvezhető kategória. Egy percét sem szabad komolyan venni, és ne húzzuk fel magunkat rajta, mert az árt a szépségnek - viszont közben jót nevethetünk.