
Vélemények (2)
Írj véleményt
A sorozatdömping ára
Bevallom, ez nem lett az én sorozatom. Pedig érdekes történetet sejtetett a leírás, ami alapján belekezdtem, de nem nyerte el a tetszésemet. Többször jártam már úgy, hogy nem voltak túlzottan szimpatikusak a szereplők, a történet sem lett kellően erő... Több