Karácsonyi ihlet

Karácsonyi ihlet

Christmas Wonderland

Heidi fiatalon hagyta el szülővárosát, hogy a városban építgesse festői karrierjét, ám művészi ambícióit hamar félretéve egy galériában kezdett dolgozni. Családi okok miatt karácsonykor kénytelen hazatérni, és egy csapásra megelevenedik előtte a múltja, amikor összefut középiskolai szerelmével,… Több

Premier: 2018.12.01.

2021.04.01 violet_hope11

Aranyos kis romantikus karácsonyi film, engem végig lekötött. A műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

2019.10.09 tomtom

Öööö... már megint egy film, amiben a csajnak választania kéne a család vagy a karrier között. Hát köszi. Meg miért van az, hogy a nagyvárosiban élő lány inkább menjen haza, az a tuti... Na mindegy, feministák ne nézzék meg!

2019.07.22 Márk

Nem a legmaradandóbb vagy legemlékezetesebb karácsonyi film, ami szembe jön, de nem is a legrosszabb, ez egy nagyon fontos tény. Nálam valamiért mégis beütött – talán a művész-vonal, ki tudja –, hogy nem szabad csak úgy feladni az álmainkat, és felnőni.

2020.11.05 Valenhun

Romkom abból a fajtából, amiben semmivel és senkivel sem tud azonosulni az ember, hacsak nem egy, a háttérben bámész módon elsétáló statisztával, aki ennyivel megúszta ezt a történetet. Van jobb és lesz rosszabb is.