vejunkanew   2015. 12. 03.

Volt alkalmam élőben is látni. Akkor egy kicsit csalódott voltam, nem hittem volna, hogy ez felvételről jobban néz ki. Vannak pontok, amikor ugyan leül, vagy épp monotonná válik az előadás, de szerencsére ez az értékéből nem igazán vesz el.

philboy   2014. 12. 08.

Imádom! El sem tudom képzelni, ki az akinek ne tetszene a Napfény cirkusz, annyira káprázatos látványvilága van, hogy elképesztő. A zenei aláfestés pedig mindig egy mestermunka!

DJluki   2014. 11. 22.

Nem a legjobb előadásuk, szerintem az Alegrija sokkal-sokkal jobb és izgalmasabb. Amit valahogy nem igazán szeretek benne, hogy néha hajlamosak kicsit elmenni a giccs felé. Ettől eltekintve kiváló!