Éjjeli vérfarkas

Éjjeli vérfarkas

Werewolf by Night

Egy átlagos embert egy ősi családi átok vérfarkassá változtatja. Miután sikerül legyőznie vadállati természetét, hőssé válik, aki erejét a démonok és más gonosz erők elleni harcra használja, és eközben gyakran keresztezi a Marvel más hőseinek… Több

Premier: 2022.10.07. | Disney+ (2022.10.07.)

2023.11.03 Fikatours_blogger

Szerethető szörnyek

Tetszett a tömör, lényegre törő stílusa, mást nemigen tudnék kiemelni belőle. (Egyebek a fórum fül alatt.)

2022.11.27 Piczil Zsolt

A vérfarkas betoppan és ellopja a szíved....esetleg a májad, mindegy, amelyik ízletesebb

Telitalálat. Külön köszönet hogy egy órás játékhosszban gondolkodtak. Nem tudom, milyen volt az eredeti képregény, de amit filmen láttam, az tökéletes. Illetve egy dolog. Értem én hogy omázs, meg stílusgyakorlat, de nem sznob dolog a Fight Club után a gépészeknek szóló figyelmeztető karikát mutogatni? Ott már egyszer ellőtték, ott a negyedik fal lebontásáról szólt, itt meg a fekete-fehér horror filmek korszakának a stílusáról.

2022.10.10 vitto

Ez egy nagyon jól kitöltött óra volt, ahol sok minden történik, a vadászok többnyire képzettek abban, amit csinálnak. Az egyetlen panasz a speciális effektekkel kapcsolatban lenne - magát a vérfarkast, legalább félelmetesebbé tehették volna.

2022.10.08 Steewo

Ez valami egyedi, és nagyon szeretem. Az egész nosztalgikus megközelítés egyszerűen zseniálisan sikerült... A fekete-fehér, az effektek és a zene tökéletesen megragadja ezt a különleges érzést. Nagyon szeretnék még többet látni ilyenből a Marvelnél.

(2023. 04. 23.)
Az Éjjeli vérfarkas egy vagány hódolat a régi nagyok előtt úgy, hogy sajátos módon új irányt is mutat az MCU-nak. Több