
Vélemények (1)
Írj véleményt
Idejétmúlt, de annál jobb háborús film...
Annak ellenére, hogy ez a második világháborúban játszódó háborús film az 1965-ös évben készült, a mai moziba látogató néző számára is megfelelőképpen, eléggé fogyasztható. A második világháború idején a náci Németországban hatalmas energiát öltek an... Több