Apa, ne égess már! (2021)

Dad Stop Embarrassing Me

spyro74   2021. 04. 15.

Sajnos ez az egyik leggyengébb Netflixes vígjátéksorozat, amibe eddig belefutottam, szinte súrolja a szánalmas határát.

Petike98   2021. 04. 14.

Igazság szerint többre számítottam, az előzetes is ígéretesebb volt, így talán maradjunk annyiban, hogy ez egy közepeske sitcom, és semmi nem fog történni, ha kihagyod.

azurou   2021. 04. 13.

Biztosan megvan ennek a humornak a maga közönsége, de az is biztos, hogy nem én vagyok az. Gyengén megírt szituációk és 'poénok' (?) egy nagyszerű színésszel a főszerepben. Ezért fáj még jobban...

Norys.norys   2021. 04. 12.

Netflix, ne égess már! Jamie Foxx kínos sorozattal tért vissza, amiből egy rész is bőven elég... Na jó, kettőt megnéztem belőle, de számomra ezzel itt ért véget a dolog. Rettenet!

Tsu   2021. 04. 10.

Már elnézést, de ez egy szemét, még Foxx ellenére is. Én nem tudom, mit akartak ezzel, de egyáltalán nem működik, és a sticomok legrosszabb húzásait sikerült megidézni már rögtön az első epizóddal. Hogy a pilot alapján ki hagyta ezt jóvá, azt nem tudom, de tuti ne adnék neki több lehetőséget.

matynero   2021. 04. 09.

Gyenge poénok, fertelmes forgatókönyv. Nem vártam sokat, de azt sem teljesítette. Úgy látom Jamie Foxx úgy gondolja, bármit csinál az vicces, de mint kiderült ez nem igaz.

Corinne a műsor producere is. Jamie Foxx mellett más nagy nevek is megjelennek a sorozatban.

(Hupka Adrián)

Corinne Fox, Jamie lánya modell, színésznő és influencer is egyben. Olyan márkákkal dolgozott együtt, mint a Dolce & Gabbana és Ralph Lauren.

(Hupka Adrián)