Apa, ne égess már!

Apa, ne égess már!

Dad Stop Embarrassing Me

1. évad (2021) - 7 epizód

Egy kozmetikai márka tulajdonosa, aki ráadásul szingli apa, igyekszik rájönni az apaság titkaira, miközben keményfejű lánya beköltözik hozzá. A sorozat alapjául Jamie Foxx és lánya, Corinne kapcsolata szolgált.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Camille Corbett, Bentley Kyle Evans
Premier: 2021.04.14. | Netflix (2021.04.14.)

KULCSSZAVAK

2021.04.15 spyro74

Sajnos ez az egyik leggyengébb Netflixes vígjátéksorozat, amibe eddig belefutottam, szinte súrolja a szánalmas határát.

2021.04.14 Petike98

Igazság szerint többre számítottam, az előzetes is ígéretesebb volt, így talán maradjunk annyiban, hogy ez egy közepeske sitcom, és semmi nem fog történni, ha kihagyod.

2021.04.13 azurou

Biztosan megvan ennek a humornak a maga közönsége, de az is biztos, hogy nem én vagyok az. Gyengén megírt szituációk és 'poénok' (?) egy nagyszerű színésszel a főszerepben. Ezért fáj még jobban...

2021.04.12 Norys.norys

Netflix, ne égess már! Jamie Foxx kínos sorozattal tért vissza, amiből egy rész is bőven elég... Na jó, kettőt megnéztem belőle, de számomra ezzel itt ért véget a dolog. Rettenet!

2021.04.09 matynero

Gyenge poénok, fertelmes forgatókönyv. Nem vártam sokat, de azt sem teljesítette. Úgy látom Jamie Foxx úgy gondolja, bármit csinál az vicces, de mint kiderült ez nem igaz.

Corinne a műsor producere is. Jamie Foxx mellett más nagy nevek is megjelennek a sorozatban.Szerző: Hupka Adrián

Corinne Fox, Jamie lánya modell, színésznő és influencer is egyben. Olyan márkákkal dolgozott együtt, mint a Dolce & Gabbana és Ralph Lauren.Szerző: Hupka Adrián