Még mindig Bír-lak

Még mindig Bír-lak

Fuller House

A Fuller House című filmsorozat egy nőről, D.J. Tanner-Fullerről szól, aki özvegy és három gyermek édesanyja. Amikor a dolgok kezdenek számára kezelhetetlené válni, segítséget kér a nővérétől Stephanie-tól és a legjobb barátjától Kimmy-től...

(Joeker)

Premier: 2016.02.26. | Netflix (2019.08.07.)

1. évad (2016) - 13 epizód
2. évad (2016) - 13 epizód
3. évad (2017) - 18 epizód
4. évad (2018) - 13 epizód
5. évad (2019) - 18 epizód

2019.08.09 flash88

Ez egy egész jó kis sorozat lehetne, ha nem idétlenkedné el folyton saját magát. Így nem tudom komolyan venni, egyszerűen nem vicces. Ráadásul hihetetlenül sablonos, egyszóval nekem nem igazán jött be.

2017.07.31 Lonka

Pár részt láttam csak belőle. Az az igazi amerikai sorozat. Széles fehér mosoly mindenkinél, kicsit értelmetlen párbeszédes és közepes színészek.

2016.09.30 fester

Aki szereti a klasszikus családi sitcomokat az nem fog csalódni. Az egész nagyon jó hangulatú, bár a poénok néhol eléggé erőltetettek. Nem mondom, unaloműzőnek nagyon jó tud lenni, de nem mondanám, hogy "eteti magát.

Robert L. Boyett, executive producer nyilatkozata szerint Ashley és Mary-Kate Olsen nem akart részt venni az új sorozatban.Szerző: Joeker

A Fuller House a Bír-lak (Full House, 1987–1995) című sorozat folytatása, 20 évvel később játszódik DJ Tanner karakterével a főszerepben.Szerző: Joeker