Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Lonka   2017. 07. 31.

Pár részt láttam csak belőle. Az az igazi amerikai sorozat. Széles fehér mosoly mindenkinél, kicsit értelmetlen párbeszédes és közepes színészek.

fester   2016. 09. 30.

Aki szereti a klasszikus családi sitcomokat az nem fog csalódni. Az egész nagyon jó hangulatú, bár a poénok néhol eléggé erőltetettek. Nem mondom, unaloműzőnek nagyon jó tud lenni, de nem mondanám, hogy "eteti magát.

flash88   2016. 08. 09.

Ez egy egész jó kis sorozat lehetne, ha nem idétlenkedné el folyton saját magát. Így nem tudom komolyan venni, egyszerűen nem vicces. Ráadásul hihetetlenül sablonos, egyszóval nekem nem igazán jött be.

Robert L. Boyett, executive producer nyilatkozata szerint Ashley és Mary-Kate Olsen nem akart részt venni az új sorozatban.

(Joeker)

A Fuller House a Bír-lak (Full House, 1987–1995) című sorozat folytatása, 20 évvel később játszódik DJ Tanner karakterével a főszerepben.

(Joeker)