Bella és a Bulldogok (2015)

Bella and the Bulldogs

vertigo   2015. 09. 20.

Szörnyű feminista elveken alapuló filmsorozat, emellett gyenge a színész gárda és a történetet is ki kellene mosni hetven fokon, hogy kicsit zsugorodjon össze.

Fidos   2015. 02. 26.

Nagyon kedves kis tinisorozat, szerintem ahhoz képest, ami a tévében megy, ez elég érdekes és vicces és szórakoztató. Jófej a főhős!

Jovan Armand
Haley Tju
Damarr Calhoun
Buddy Handleson
Jackie Radinsky

Buddy Handleson és Dorin Wilson is tagja volt a Nickelodeon egy másik sorozatának, a "Wendell és Vinnie"-nek, melyben Buddy az egyik fő karakter bőrében volt látható, míg Dorin csak egy epizód erejéig ugrott be.

(erare )

Bella szeretett volna lenni az első lány, aki tagja lehet egy focicsapatnak, mely az amerikai futballt játssza.

(erare )

A Nickelodeon egy másik sorozatának, az ICarly-nak a sulicsapata is egy buldogot választott kabalaállatul.