Nevelésből elégséges

Nevelésből elégséges

Raising Hope

Az egyedülálló szülővé vált legényapa, Jimmy élete hirtelen a feje tetejére áll. Szerencsére a Chance család mindenben támogatja, és nincs olyan akadály, amit közös erővel ne tudnának… Több

Premier (HU): 2011.02.01. | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2010) - 22 epizód
2. évad (2011) - 22 epizód
3. évad (2012) - 22 epizód
4. évad (2013) - 22 epizód

2019.07.31 Ms. Akárki

Zseniális sorozat. Sírva röhögök néha amikor belefutok tv-ben a család mindennapján. Csoda hogy életben tudnak maradniXD De egyben érzelmes is ahogy összetartanak és csupa jót szeretnének a kislánynak is. A találmányos rész mindig eszembejut erről a soriról, amikor a babából a ruhájával felmosót csináltak ahogy mászikXD

2018.12.05 mamiéstöti2

Erőltetettnek tartom ezt a sorozatot, igaz van benne egy pár jó poén, de mégsem tud lekötni. A nevem Earl-hez nagyon hasonló és azt sem kedvelem.

2016.10.18 Fahéjgolyó

A nevem Earl készítőjének "új" sorozata, én Earl kalandjait jobban szerettem, de ez is rendkívül szórakoztató és ami nagyon fontos, hogy szinkronosan tilos nézni, elveszti az egész humorát.

2017.01.24 valery

Tipikus amerikai vígjáték a már jól megszokott klisés és lapos poénokkal. Teljes mértékben felejthető , sablonos tucat fiim. Karakterei hétköznapiak, egyszerűek, átlagon aluliak. Idöpocsékolás a fiim.

2017.12.18 eszticickany

Abszolút kedvenc sorozatom. Bármelyik részét szívesen újranézem, a humora alpáriság nélkül szórakoztat, pedig kifejezetten buta emberekről szól.

Minden részben legalább egy szót (általában egy hosszút) rosszul ejtenek ki.Szerző: hp

Baby Hope azonosítója a börtönben: 46664. Börtönévei alatt ez volt Nelson Mandela száma is. Szerző: hp

Lucy azonosítója a börtönben: 24601. Ez volt a száma Victor Hugo A nyomorultak című regényében Jean Val Jeannak is.Szerző: hp

A sorozat eredeti címe 'Keep Hope Alive' (Tartsd életben a reményt) volt.Szerző: hp

A sorozat atyja, Greg Garcia eredetileg Zooey Deschanelt szerette volna Lucy szerepére. Szerző: hp