Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

mzsanett09@freemail.hu   2018. 03. 30.

Ez a sorozat nagyon tetszett nekem remélem hogy az ikrek újabb filmekkel állnak majd elő.

SzFa   2018. 03. 27.

Imádtam ezt a sorozatot, sajnálom, hogy az Olsen ikrek eltűntek a filmes világból, szerettem az ő alakításaikat, könnyed és szerethető volt az összes filmjük. Jó lenne, ha vissza térnének érett nő karakterében is.

papaja   2016. 02. 16.

A történet és a karakterek sokszor lebutítottak, nem igazán értelmezhető az ő motivációjuk, de talán nem is ez a lényeg. Szórakoztató egy sorozat, ami kellemes környezetben játszódik.

danda115   2015. 11. 05.

Igazi búfelejtős sorozat, ami szerintem képes egy kicsit kikapcsolni a hétköznapokban, még azokat is, akik nem kifejezetten kedvelői ennek a műfajban. Az Olsen ikrek egész jól alakítanak benne, és azért akad némi mondandó is, amelyér nem kell túlságosan mélyre ásni.

doobie   2015. 02. 20.

Nagyon sajnálom, hogy az Olsen ikrek eltűntek valahogy a filmes világból, szerettem az ő alakításaikat, könnyed és szerethető volt mindig is. Ez a sorozat az egyik kedvencem, humoros és jópofa, szerintem sokaknak tetszene! :)

Amy Davidson
Clare Carey