Az ikrek Malibuból

1. évad (2001) - 28 epizód
Amy Davidson
Clare Carey
Mary-Kate Olsen

A kamasz Riley és Chloe iskolai, magánéleti és családi problémáiban, kalandjaiban osztozhatunk a sorozat epizódjaiban.

(erare)

Premier (HU): 2004.09.21.

2018.03.30 [email protected]

Ez a sorozat nagyon tetszett nekem remélem hogy az ikrek újabb filmekkel állnak majd elő.

2018.03.27 SzFa

Imádtam ezt a sorozatot, sajnálom, hogy az Olsen ikrek eltűntek a filmes világból, szerettem az ő alakításaikat, könnyed és szerethető volt az összes filmjük. Jó lenne, ha vissza térnének érett nő karakterében is.

2016.02.16 papaja

A történet és a karakterek sokszor lebutítottak, nem igazán értelmezhető az ő motivációjuk, de talán nem is ez a lényeg. Szórakoztató egy sorozat, ami kellemes környezetben játszódik.

2015.11.05 danda115

Igazi búfelejtős sorozat, ami szerintem képes egy kicsit kikapcsolni a hétköznapokban, még azokat is, akik nem kifejezetten kedvelői ennek a műfajban. Az Olsen ikrek egész jól alakítanak benne, és azért akad némi mondandó is, amelyér nem kell túlságosan mélyre ásni.

2015.02.20 doobie

Nagyon sajnálom, hogy az Olsen ikrek eltűntek valahogy a filmes világból, szerettem az ő alakításaikat, könnyed és szerethető volt mindig is. Ez a sorozat az egyik kedvencem, humoros és jópofa, szerintem sokaknak tetszene! :)