Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Tyson Beckford

Nnorbert   2019. 10. 20.

Egy igazi klasszikus a sorozatok között! Kihagyhatatlan poénok, és mindig jelenlevő szituációs humor jellemzi. Egy igazi laza könnyedség egy fárasztó nap után.

Norbi   2018. 07. 09.

Egyik kedvenc sorozatom.Nagyon jó poénok vannak benne , a család összes tagja , puszta megjelenésével már hozzáad az egész film jó hangulatához. Akik csak jól érezni, szórakozni szeretnének azok bátran kezdjenek hozzá, nem fognak csalódni.

SzFa   2017. 09. 22.

Szeretem ezt a vígjáték sorozatot, nagyon sok jó poén van benne egy részen belül is. Michael nagyon vicces figura. Remek szövegezése van. A történet is egyre érdekesebb, jó hogy egy részen belül és a sorozatban is halad a történet.

padfoot8925   2015. 06. 23.

Damon Wayans hihetetlen figura. Ez az a fajta családi vígjáték amiben biztos, hogy lesz több olyan poén is egy részen belül ami akkorát fog ütni, hogy hátra esünk a székben a nevetéstől. Egyszerűen frenetikus.

bviki   2016. 02. 09.

Nagyon szerettem ezt a sorozatot. Vicces és példamutató volt. Sajnos sokat ismételték így unalmassá vált. A vége elég érdekes volt, kár,hogy nem folytatódott.