Életem értelmei

3. évad (2002) - 27 epizód
4. évad (2003) - 30 epizód
5. évad (2004) - 27 epizód

Tyson Beckford

Michael Kyle boldog családapa, azonban felesége helyett ő maradt otthon 'anyaságon', míg neje sikeres üzletasszonyi karrierjét építette. Egyre inkább feszélyezi a helyzet és úgy érzi, elment mellette az élet.

(erare)

Premier (HU): 2009.05.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.16 FREEWAY

Szeretem ezt a sorozatot a mai napig, nagyon vicces, főleg Junior, aki rohadt jól játssza a hülyét, néha megölt a hülyeségeivel.

2018.07.09 Norbi

Egyik kedvenc sorozatom.Nagyon jó poénok vannak benne , a család összes tagja , puszta megjelenésével már hozzáad az egész film jó hangulatához. Akik csak jól érezni, szórakozni szeretnének azok bátran kezdjenek hozzá, nem fognak csalódni.

2017.09.22 SzFa

Szeretem ezt a vígjáték sorozatot, nagyon sok jó poén van benne egy részen belül is. Michael nagyon vicces figura. Remek szövegezése van. A történet is egyre érdekesebb, jó hogy egy részen belül és a sorozatban is halad a történet.

2022.03.31 AlBundy Nézhetetlen

Most, hogy újra elkezdte adni a CCF, magamra erőszakoltam két epizódot. Ultragagyi, vér ciki. Szinte kényelmetlenül éreztem magam, mikor néztem, annyira mű és gáz volt az egész. Az apuka egy ripacs, az anyuka gyakorlatilag elviselhetetlen. A tinifiú ... Több

2021.11.23 Péter Fazekas

Nagyon jó volt.

Damon Wayans azt állította, hogy a sorozatot a "The Cosby Show" ihlette.Szerző: Hámori Balázs