Egy rém rendes család (1986)

Married with Children

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

indingo   2019. 05. 20.

Pár részt tudtam csak megnézni belőle, mert engem kifejezetten idegesített ez a sorozat. Rém gyenge párbeszédek és erőltetett poénok.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Tipikus amerikai sorozat típus és ez a bugyutaság még számomra is bejön, ami elég meglepő. Jól ellazítva az embert a debil humorával Al Bundy, Peggy Bundy és gyermekeik, Kelly és Bud. Társadalomkritikaként is felfogható ez a sori a család minnapjait nézve.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nem igazán értem a mai napig, hogy miért rajonganak ennyien ezért a sorozatért. Fárdalmas és ismétli önmagát minden rész. Helyzetkomikum van benne max de az is lealacsonyító. Pár rész után kiderült hogy sajnos ez nem az én sorozatom.

harnas1207   2019. 02. 19.

A maga idejében megütött egy "ha nincs jobb" szintet, de ma már inkább ciki ez a vígjáték sorozat. Számomra akkor is nagyon erőltetett volt.

Charlotte Ross
Tiffany Thornton
David Faustino

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy.

(Mavil)

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.

(Mavil)

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.