Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Egy rém rendes család (1986-1997)

Married with Children

Charlotte Ross
Tiffany Thornton
Ed O'Neill

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nem igazán értem a mai napig, hogy miért rajonganak ennyien ezért a sorozatért. Fárdalmas és ismétli önmagát minden rész. Helyzetkomikum van benne max de az is lealacsonyító. Pár rész után kiderült hogy sajnos ez nem az én sorozatom.

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

indingo   2019. 05. 20.

Pár részt tudtam csak megnézni belőle, mert engem kifejezetten idegesített ez a sorozat. Rém gyenge párbeszédek és erőltetett poénok.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek amerikai sorozat. Fanyar humorral ami néha ízléstelen is.. Összességében nézhető sorozat.

harnas1207   2019. 02. 19.

A maga idejében megütött egy "ha nincs jobb" szintet, de ma már inkább ciki ez a vígjáték sorozat. Számomra akkor is nagyon erőltetett volt.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Tipikus amerikai sorozat típus és ez a bugyutaság még számomra is bejön, ami elég meglepő. Jól ellazítva az embert a debil humorával Al Bundy, Peggy Bundy és gyermekeik, Kelly és Bud. Társadalomkritikaként is felfogható ez a sori a család minnapjait nézve.

Gigi   2017. 01. 13.

Szórakoztató, tipikus amerikai limonádé. Régen egyedülállónak számított, amikor még nem volt ekkora sorozat dömping. Ma már nem tudna a képernyő előtt tartani, de amaga idejében mindenképp nézhető kategória volt.

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy.

(Mavil)

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.

(Mavil)

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.

(Mavil)

Dodge becenévvel illetti Al Bundy az autóját, azonban csak a sorozat készítői tudják, ez miért volt vicces. A nézők számára ez nem volt világos.

(Mavil)

Al Bundy autója egy Plymouth Duster 1972-ből.