Egy rém rendes család (1986)

Married with Children

összes rész (262)

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nem igazán értem a mai napig, hogy miért rajonganak ennyien ezért a sorozatért. Fárdalmas és ismétli önmagát minden rész. Helyzetkomikum van benne max de az is lealacsonyító. Pár rész után kiderült hogy sajnos ez nem az én sorozatom.

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

indingo   2019. 05. 20.

Pár részt tudtam csak megnézni belőle, mert engem kifejezetten idegesített ez a sorozat. Rém gyenge párbeszédek és erőltetett poénok.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Tipikus amerikai sorozat típus és ez a bugyutaság még számomra is bejön, ami elég meglepő. Jól ellazítva az embert a debil humorával Al Bundy, Peggy Bundy és gyermekeik, Kelly és Bud. Társadalomkritikaként is felfogható ez a sori a család minnapjait nézve.

harnas1207   2019. 02. 19.

A maga idejében megütött egy "ha nincs jobb" szintet, de ma már inkább ciki ez a vígjáték sorozat. Számomra akkor is nagyon erőltetett volt.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek amerikai sorozat. Fanyar humorral ami néha ízléstelen is.. Összességében nézhető sorozat.

bgnz367   2017. 04. 19.

Szerintem az egyik legjobb sorozat volt abból az időből. Fáradhatatlanul ontották a poénokat amiken még manapság is jót lehet kacagni. Volt egy olyan hangulata amit magával rántja a nézőjét. Szerettem.

Charlotte Ross
Tiffany Thornton
Ed O'Neill

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy.

(Mavil)

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.

(Mavil)

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.

(Mavil)

Dodge becenévvel illetti Al Bundy az autóját, azonban csak a sorozat készítői tudják, ez miért volt vicces. A nézők számára ez nem volt világos.

(Mavil)

Al Bundy autója egy Plymouth Duster 1972-ből.

(Mavil)

Roger Moore valósággal rajongott a sorozatért.

(Mavil)

A sorozat német verziója egyetlen egy évadot bírt ki és megbukott.

(Mavil)

King Kong Bundy két alkalommal is szerepelt a sorozatban, egyszer önmagát alakította, míg a második alkalommal Peggy nagybátyja volt.

(Mavil)

Ed O'Neill nagybátyja volt az, aki felesége panaszáradatára mindig azt válaszolta, hogy "Értem. Mi van vacsorára?". A színészt ez ihlette meg.

(Mavil)

A New Market Mall tábla az Egy rém rendes család mellett a One Day at a Time-ban is látható.