Egy rém rendes család (1986-1997)

Married with Children

Charlotte Ross
Tiffany Thornton

JRD   2022. 03. 12.

Al Bundy, az örök vesztes...

Mindegy, mit tesz, mit mond, mit cselekszik vagy mit talál ki, Al Bundy sosem nyerhet. (Egy idő után szinte már lázasan szurkoltam azért, hogy legalább egyszer ő kerüljön ki győztesen.) A sorozat 1986-ban indult világhódító útjára, és bizony győzött. Egy rémes család rém szerethető karakterei, a tipikus amerikai dreamfamily ellenpólusa. Ed O'Niel akkorát durrantott ezzel a sorozattal, hogy sokunknak beragadt ez a Bundy karakter (és ez miatt O'Nielt nehéz volt elfogadnunk más szerepekben. Pedig állati jó színész!) Ha unod a szokványos mosolycsalád-szériákat, akkor nézd meg mindenképpen az Egy rém rendes család AMERIKAI változatát. (A magyar annyira sz*r, hogy felér egy válogatott kivégzéssel is.) Szóval! Bundyra fel, és jó szórakozást!

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 09. 02.

Az enyém, mint a fekete özvegy pók, párzani akar, mielőtt öl - by AL BUNDY

Igazán régi sorozatról beszélhetünk, és akkortájt még közel sem volt ennyi sorozat, mint manapság. Lehet, ezért érzem már "elavultnak", vagy csak azért, mert rengetegszer láttam. Ki tudja, egy biztos, hogy nagyon jó szitkom sorozatról van szó, és a m... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek amerikai sorozat. Fanyar humorral ami néha ízléstelen is.. Összességében nézhető sorozat.

indingo   2019. 05. 20.

Pár részt tudtam csak megnézni belőle, mert engem kifejezetten idegesített ez a sorozat. Rém gyenge párbeszédek és erőltetett poénok.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nem igazán értem a mai napig, hogy miért rajonganak ennyien ezért a sorozatért. Fárdalmas és ismétli önmagát minden rész. Helyzetkomikum van benne max de az is lealacsonyító. Pár rész után kiderült hogy sajnos ez nem az én sorozatom.

harnas1207   2019. 02. 19.

A maga idejében megütött egy "ha nincs jobb" szintet, de ma már inkább ciki ez a vígjáték sorozat. Számomra akkor is nagyon erőltetett volt.

Amanda Bearse a való életben homoszexuális.

(dandelion1983 )

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy.

(Mavil)

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.

(Mavil)

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.

(Mavil)

Dodge becenévvel illetti Al Bundy az autóját, azonban csak a sorozat készítői tudják, ez miért volt vicces. A nézők számára ez nem volt világos.