Egy rém rendes család

11. évad (1996) - 24 epizód

Charlotte Ross
Tiffany Thornton
Ed O'Neill

Al Bundy, Peggy Bundy és gyermekeik, Kelly és Bud a külvárosi Chicagóban élnek. Bár életük nem feltétlenül mintaszerű, története a külvárosi Chicagóban zajlik. Korántsem mintaszerű életük emlékeztető a modern házasság és családi élet gyenge pontjaira.

(hp)

Premier: 1986.12.12.

2024.03.03 Juki-onna

Egy nős férfi segélykiáltásai

Al Bundy (Ed O'Neill) egy meggyötört lelkű családapa, akinek a legszánalmasabb élete van a Földön, aki mellett úgy elsuhant az élet, hogy észre sem vette. Ami megmaradt: két szemtelen kölyök, Kelly Bundy (Christina Applegate), a könnyen megszerezhet... Teljes kritika

2021.09.02 Laca//Ho/rr/oR//

Az enyém, mint a fekete özvegy pók, párzani akar, mielőtt öl - by AL BUNDY

Igazán régi sorozatról beszélhetünk, és akkortájt még közel sem volt ennyi sorozat, mint manapság. Lehet, ezért érzem már "elavultnak", vagy csak azért, mert rengetegszer láttam. Ki tudja, egy biztos, hogy nagyon jó szitkom sorozatról van szó, és a m... Teljes kritika

2022.03.12 JRD

Al Bundy, az örök vesztes...

Mindegy, mit tesz, mit mond, mit cselekszik vagy mit talál ki, Al Bundy sosem nyerhet. (Egy idő után szinte már lázasan szurkoltam azért, hogy legalább egyszer ő kerüljön ki győztesen.) A sorozat 1986-ban indult világhódító útjára, és bizony győzött. Egy rémes család rém szerethető karakterei, a tipikus amerikai dreamfamily ellenpólusa. Ed O'Niel akkorát durrantott ezzel a sorozattal, hogy sokunknak beragadt ez a Bundy karakter (és ez miatt O'Nielt nehéz volt elfogadnunk más szerepekben. Pedig állati jó színész!) Ha unod a szokványos mosolycsalád-szériákat, akkor nézd meg mindenképpen az Egy rém rendes család AMERIKAI változatát. (A magyar annyira sz*r, hogy felér egy válogatott kivégzéssel is.) Szóval! Bundyra fel, és jó szórakozást!

2018.12.05 mamiéstöti2

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

2017.12.13 Yosihiro

Remek amerikai sorozat. Fanyar humorral ami néha ízléstelen is.. Összességében nézhető sorozat.

Amanda Bearse a való életben homoszexuális.Szerző: dandelion1983

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy. Szerző: Archívum

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.Szerző: Archívum

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.Szerző: Archívum

Dodge becenévvel illetti Al Bundy az autóját, azonban csak a sorozat készítői tudják, ez miért volt vicces. A nézők számára ez nem volt világos.Szerző: Archívum