Vélemények: Egy rém rendes család (1986)

JRD   2022. 03. 12.

Al Bundy, az örök vesztes...

Mindegy, mit tesz, mit mond, mit cselekszik vagy mit talál ki, Al Bundy sosem nyerhet. (Egy idő után szinte már lázasan szurkoltam azért, hogy legalább egyszer ő kerüljön ki győztesen.) A sorozat 1986-ban indult világhódító útjára, és bizony győzött. Egy rémes család rém szerethető karakterei, a tipikus amerikai dreamfamily ellenpólusa. Ed O'Niel akkorát durrantott ezzel a sorozattal, hogy sokunknak beragadt ez a Bundy karakter (és ez miatt O'Nielt nehéz volt elfogadnunk más szerepekben. Pedig állati jó színész!) Ha unod a szokványos mosolycsalád-szériákat, akkor nézd meg mindenképpen az Egy rém rendes család AMERIKAI változatát. (A magyar annyira sz*r, hogy felér egy válogatott kivégzéssel is.) Szóval! Bundyra fel, és jó szórakozást!

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 09. 02.

Az enyém, mint a fekete özvegy pók, párzani akar, mielőtt öl - by AL BUNDY

Igazán régi sorozatról beszélhetünk, és akkortájt még közel sem volt ennyi sorozat, mint manapság. Lehet, ezért érzem már "elavultnak", vagy csak azért, mert rengetegszer láttam. Ki tudja, egy biztos, hogy nagyon jó szitkom sorozatról van szó, és a m... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazi klasszikus, amit még ma is szívesen megnézek bármikor, ha éppen belebotlok. Poénos sorozat. 5/5!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek amerikai sorozat. Fanyar humorral ami néha ízléstelen is.. Összességében nézhető sorozat.

indingo   2019. 05. 20.

Pár részt tudtam csak megnézni belőle, mert engem kifejezetten idegesített ez a sorozat. Rém gyenge párbeszédek és erőltetett poénok.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nem igazán értem a mai napig, hogy miért rajonganak ennyien ezért a sorozatért. Fárdalmas és ismétli önmagát minden rész. Helyzetkomikum van benne max de az is lealacsonyító. Pár rész után kiderült hogy sajnos ez nem az én sorozatom.

harnas1207   2019. 02. 19.

A maga idejében megütött egy "ha nincs jobb" szintet, de ma már inkább ciki ez a vígjáték sorozat. Számomra akkor is nagyon erőltetett volt.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Tipikus amerikai sorozat típus és ez a bugyutaság még számomra is bejön, ami elég meglepő. Jól ellazítva az embert a debil humorával Al Bundy, Peggy Bundy és gyermekeik, Kelly és Bud. Társadalomkritikaként is felfogható ez a sori a család minnapjait nézve.

bgnz367   2017. 04. 19.

Szerintem az egyik legjobb sorozat volt abból az időből. Fáradhatatlanul ontották a poénokat amiken még manapság is jót lehet kacagni. Volt egy olyan hangulata amit magával rántja a nézőjét. Szerettem.

Syracuse   2017. 11. 24.

Mai napig az egyik kedvenc szitkomom. A néző bele tudja élni magát a család helyzetébe, a poénok nagyon ütnek. A szereplők karakterei a világ legpatkányabb, legaljasabb, legigénytelenebbjei, mégis szerethetőek, mert történjen bármi, mocskolódhatnak e... több»

Gigi   2017. 01. 13.

Szórakoztató, tipikus amerikai limonádé. Régen egyedülállónak számított, amikor még nem volt ekkora sorozat dömping. Ma már nem tudna a képernyő előtt tartani, de amaga idejében mindenképp nézhető kategória volt.

Queenakasha   2018. 03. 26.

A leges leges legnagyszerűbb sorozat amit valaha készítettek, egyszerűen kortalan, még a mai napig hempergek a földön ha nézem, nem lehet megunni. Ilyen karaktereket nem látni mindennap. Zseniális.

SzFa   2017. 09. 18.

Gyerekkoromban és most is nézem ezt a sorozatot, én nagyon sokat tudok nevetni rajta. Lehet, hogy van benne némi idiótaság, nőgyűlölet, szexizmus, de ez jól áll neki és nem kell komolyan venni. Remek kis kikapcsolódás, százszor is megnézhető jelenetek.

D. Wolfe   2016. 04. 24.

Minden idők legjobb sorozatának tartom, az abszolút kedvencem. Minden rész megnevettet, még akkor is, hogy már legalább százszor láttam őket, a figurák mindegyike humoros és igazi ikon.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Nagyon humoros sorozat ami szerintem mindenkinek való. A családi vígjátékok kategóriában egyértelműen díjnyertes. Az apuka a humor legnagyobb forrása.

ereln   2016. 04. 27.

Örök kedvenc ez a sorozat, mind a mai napig lehet nevetni a vicceken. Ez a sorozat humorban nem szenved hiányt, korszakalkotó volt akkoriban, nagyon jó epikus sorozat, mindenkinek ajánlani tudom.

titra   2015. 05. 29.

Amikor ment akkor tényleg az egyik legjobb volt, Al Bundy-val az élen. Igaz, hogy ismétlődő poénok vannak benne, és a karakterek sem mutattak szinte semmilyen fejlődést az évek alatt, de azt hiszem pont ez volt benne az egyik legnagyobb kapaszkodó po... több»

baalint   2017. 11. 21.

Igazi klasszikus családi vígjáték sorozat, gyerekkoromban sokat néztük. Amire itthon bejött a 90-es években pont aktuálisak voltak a 80-as amcsi poénok. A vége már kicsit erőltetett lett de nézhető

K.bogi   2016. 07. 21.

Epikus és híres sorozat ez, bár arról vitatkozhatnánk sokakkal hogy méltán e. Szélsőségeket teremt. Valakinek nagyon tetszik és persze valakinek nagyon nem. Hát én a nem tábort erősítem. Nagyon fárasztó poénok vannak benne és unalmas egysíkú a történetek.

bambula   2015. 05. 06.

Pont most megy az ismétlés valamelyik adón-megint. Viccesebbre emlékeztem régről, most inkább ostobának, szexistának és sértőnek tűnik, agyatlan mindenki és rosszindulatú, nem vicces.

bviki   2016. 02. 09.

Hát ehhez a sorozathoz azt hiszem nincs mit hozzá fűzni. Büszke vagyok, hogy én is ezt a vezeték nevet viselem :D Ha látom szívesen megnézem, igazi klasszikus.

Bimbi   2015. 10. 11.

őszintén szólva nem értem hogy mit szeretek olyan sokan ezen a sorozaton. Gagyi, gyenge poénokkal teli vígjáték. kifejezetten unalmas és semmit mondó .

tjanika   2016. 11. 07.

"Szinte bármikor nézhető" kategória. A kedvenc sorozatok között is a legjobb. Al Bundy a legnagyobb,na persze kellett hozzá egy jó szinkronhang is.

Zsóka   2016. 04. 27.

Régebben imádtam, zseniálisak a karakterek és a szöveg:)

house354   2015. 04. 30.

Örök kedvenc marad számomra Al Bundy és a családja. Nagyon jó sorozat. Egy igazi vígjáték. A sorozat nagyszerűségét az is jelenti, hogy 11 évig futott és minden részt láthattunk magyarul is. Csak ajánlani tudom.