Egy rém rendes család

Married with Children

Amanda Bearse a való életben homoszexuális.Szerző: dandelion1983

Ed O'Neill a forgatás szüneteit mindig azzal töltötte, hogy telefonon felhívta azokat a rajongókat, akiknek születésnapja volt és köszöntötte őket, mint Al Bundy. Szerző: Archívum

Olyan kirobbanó siker volt az első évad első epizódja, hogy még ugyanazon az estén kétszer leadták a Fox-on.Szerző: Archívum

A Fox-on ez volt az első sorozat, melyet főműsoridőben vetítettek.Szerző: Archívum

Dodge becenévvel illetti Al Bundy az autóját, azonban csak a sorozat készítői tudják, ez miért volt vicces. A nézők számára ez nem volt világos.Szerző: Archívum

Al Bundy autója egy Plymouth Duster 1972-ből. Szerző: Archívum

Roger Moore valósággal rajongott a sorozatért. Szerző: Archívum

A sorozat német verziója egyetlen egy évadot bírt ki és megbukott.Szerző: Archívum

King Kong Bundy két alkalommal is szerepelt a sorozatban, egyszer önmagát alakította, míg a második alkalommal Peggy nagybátyja volt.Szerző: Archívum

Ed O'Neill nagybátyja volt az, aki felesége panaszáradatára mindig azt válaszolta, hogy "Értem. Mi van vacsorára?". A színészt ez ihlette meg. Szerző: Archívum

A New Market Mall tábla az Egy rém rendes család mellett a One Day at a Time-ban is látható.Szerző: Archívum

A One Day at a Time névre hallható vígjáték szériában az utazási iroda helyszíne megegyezik Al Bundy cipőboltjával.Szerző: Archívum

A britek is elkészítették a maguk Egy rém rendes családját, ám a sorozat két hét után megbukott.Szerző: Archívum

Az Egy rém rendes család Budapesten című sorozatot ez a széria ihlette meg. Szerző: Archívum