Felhőtlen Philadelphia (2005)

It's Always Sunny in Philadelphia

Kicc   2016. 02. 27.

Ez a sorozat borzalmas. A poénjai erőltetettek, a története semmitmondó, a karakterek ellenszenvesek és/vagy unalmasak. Véletlenül futottam bele néhányszor, mikor tévében vetítették, és kíváncsiságból megnéztem néhány epizódot, de élvezhetetlen az egész.

Yoniki   2016. 03. 27.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretem én ezt a sorozatot vagy sem.. Részfüggő, van benne egy két poén, de tényleg erőltetett az egész. A nő egyenesen borzalmas.

laqueerida   2016. 12. 27.

Az egyik legjobb sorozat, amit valaha készítettek, csak sokan sajnos nem értik meg a sorozat lényegét, a benne rejlő iróniát és társadalomkritikát. Ha valaki az első résztől az utolsóig végignézi, akkor megérti. Először nekem sem tetszett, mert csak 1-1 részt láttam belőle, majd megnéztem mind a nyolc évadot, és a kilencedikből is azt, ami már megjelent, és az egész teljesen értelmezhetővé vált.

Caleb Followill
Jaimie Alexander
Danny DeVito

A sorozatban a Charlie karakterét alakító Charlie Day 2006-ban feleségül vette a sorozatban a pincérnőt alakító Mary Elizabeth Ellist.

(LionelMessi10)

A sorozatban a Dee-t megformáló Kaitlin Olson a való életben a szériában Mac-et alakító Rob McElhenney házastársa 2008 óta.

(LionelMessi10)