A semmi közepén

6. évad (2014) - 24 epizód
7. évad (2015) - 24 epizód
8. évad (2016) - 23 epizód
9. évad (2017) - 24 epizód

Egy isten háta mögött Indiana állambeli kisvárosban él Frankie és férje, Mike valamint gyermekeik. Orson városkájának nem túl sok ismertetőjegye van, nem csoda, az égvilágon semmi nem történik a községben. Az család élete nem túl vidám, szegénységben élnek. Frankie… Több

Premier (HU): 2010.09.06. | HBO Max (2021.06.01.)

2020.01.22 AngelCass

Egyik kedvenc családi szitkom sorozatom. Nagyon jól eltalálták a humor forrását a családi ügyes-bajos mindennapokat, az eltérő személyiségű családtagok közötti konfrontációt és a folyamatos pénzügyi bizonytalanság szülte megoldások roppant szórakozta... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Egyik kedvenc vígjáték sorozatom melyben egy három gyerekes család hétköznapjait mutatják, nem hétköznapi humorral és jól kidolgozott egyedi karakterekkel.

2017.07.18 Orosz István

Az egyik legjobb vígjáték sorozat, minden részben szinte van egy egy ütős poén amely eszembe szokott jutni néha, és jót nevetek magamba. Igazi családi vígjáték sorozat.

2017.09.22 SzFa

Kedves kis családi vígjáték, nincs benne semmi obszcén vagy sexista poén. A karakterek igazán különlegesek és egyediek. Jól bemutatja egy család hétköznapi problémáit és viccesen kifigurázza. Én nagyon szeretem.

2018.11.21 AlBundy

ZS.E.N.I.Á.L.I.S.

A tökéletes családi sorozat. Egyszerűen imádom, ha elkapom a tv-ben, nincs az az erő ami rávenne hogy elkapcsoljak, teljesen mindegy hányszor láttam az adott részt. Stílusában valószínűleg örök kedvenc marad.

Az első négy évadban Patricia Heaton (Frankie Heck) parókát viselt.Szerző: AngelCass

Sue egyik képeslapján látszik a cím: 427 Birchwood Avenue, Orson, Indiana ÁllamSzerző: AngelCass

A Heck háztól balra lévő ház ismerős lehet a Földre szállt boszorkányból, a jobbra lévő ház pedig a Patridge Family díszlete volt Szerző: AngelCass

Mike Hack(Neil Flynn) egyik részben a kocsiban "More Than a Feeling"-t énekli. Ami azért érdekes mert a Dokik című sorozatban amiben szintén játszik Neil Flynn mint a mindenes, aki tagja egy bandának akik szintén eléneklik a More Than a Feeling egyik verzióját.Szerző: AngelCass

Egyik részben említik, hogy Axl sokat tud a csillagászatról, mert sokat nézte a Hot Tube Time Machine-t ami egy kikacsintás ugyanis a filmben Charlie McDermott (Axl) játsza Chaz-tSzerző: AngelCass