mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Szuper, vicces sorozat engem mindig jobb kedvre tud deríteni, az első részek jobbak voltak, mint a folytatás...

Deku   2017. 08. 23.

Nagyszerű sorozat habár az újabb évadokban nem jött úgy át minden ahogy kellett de remek sorozat volt. Humoros és érdekfeszítő, nagy kár, hogy kaszát kapott.

GedyPapa   2017. 03. 05.

Nagyon szerettem és sajnálom, hogy elkaszálták. De ha ennyire kedveltem, akkor miért adok "csak" 4csillagot? Az új csapat nem jött be. Voltak jó momentumai, de Troy, Shelley és az öreg Pierce nélkül azért nem volt ugyanaz a sorozat. Sok emlékezetes része volt, amit kb kívülről tudok! Aztán meglátjuk, hogy valóban lesz-e belőle film

SzFa   2018. 02. 19.

Nem azt mondom, hogy a legjobb sorozat. Még azt sem tudom rámondani, hogy jó mert irtó gagyi a sorozat, mind a történet, mint a színészi játék. Ennek ellenére szórakoztató, egy-egy részt meg lehet belőle nézni, azt azért még nem bántam meg.

Greti0430   2016. 02. 09.

Legjobb sorozat a világon. Betéve tudom, nem lehet megunni. Háromszor láttam előről és hátulról.. Megfigyelhető komoly jellemfejlődés az egyes karaktereknél. A szinkron szerintem fura lett, az eredeti mindenképp jobb. Nem ismerik annyian mint megérdemelné. a fénykor 1-4 évad fergeteges. Beteg humor, iszonyatosan sok parodikus jelenet, jellem, epizód figyelhető meg. Annyi dolog van a fejemben róla hogy alig győzöm leírni.. Fergeteges sorozat , popkult utalások, beteg humor, fergeteges szinészek. Kell ennél több? 5/ 100000000000* Ps.: #sixseasonandamovie #anniesmove #coolcoolcool #andamovie #community #deltacubes #greendale

A sorozat atyja, Dan Harmon Jeff és Britta karakterét saját magáról és korábbi barátnőjéről mintázta.

Abed karakterét egy valóban elő személy, Abed Gheith ihlette.

Pierce Hawthorne szerepére Patrick Stewart is az esélyesek között volt.